• GoHome Professional
do 60 m2 do 2600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 do 2600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 425 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parking
    • luksuzan
    • interfon
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BANJA, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja se sastoji od dva nezavisna, moderno opremljena i uveliko razrađena apartmana za izdavanje....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2600 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana'
82.400 €
170.000 €
170.000 €
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.900 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Komforan,adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju u dobro odrzavanoj zgradi sa video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom tehnikom. Uz minimalna ulaganja može se adaptirati u dvoiposoban. Struktura: ulazni hodnik,dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 171.100 €, 63,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, izvorno dvoiposoban stan, u izuzetnom delu naselja Marije Bursać, neposredno uz park Jelovac. Pozicija zgrade i stana je odlična, bliziina prevoza, prodavnica, škole, obdaništa i slično. Idealan za miran porodični život. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinju i prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji pruža osećaj komfora i topline. Odlično organizovan prostor, i idealan za porodični život, a može se lako prilagoditi porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Kamenogorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Olimp, Kamenogorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, TELEP, ILARIONA RUVARCA, TROSOBAN STAN, 61 m2 + PARKING MESTO Nudimo vam, ekskluzivno, fantastičan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2019.godine. U pitanju je izuzetno lepo koncipiran prostor u manjoj kvadaraturi. Ono što će vas kupiti na prvu, svakako je dnevni boravak širokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari . Stan je na poslednjoj etaži, četvrti sprat sa liftom . Zgrada odlično zidana , stara sedam godina . Satn je orjentisan na dve strane . Odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 166.000 €, 62,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 62m2 na Limanu 3, na Bulevaru Cara Lazara. Stan je izuzetno komforan , odličnog rasporeda, i poseduje dnevni boravak sa trpezarijom iz kojeg se izlazi na terasu, odvojenu kuhinju sa ostavom i prirodnom ventilacijom, spavaću sobu, kupatilo i hodnik.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.000 €, 61,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov trosoban, neuseljavan stan u modernom kompleksu na telepu. Stan je jugoistočno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruškoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike: podno grejanje na gas (zaseban kalorimetar – kontrola potrošnje) PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji Karaburme, više autobuskih linija, super marketa, škola, vrtića Stan je svetao i dvostrano je orjentisan. Odvojena spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na komfornu terasu (zastakljena). Grejanje je na struju i imaju dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, pijace, škola, vrtića i svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se stan koji već pri prvom ulasku odaje utisak topline i funkcionalnosti. Smešten u prizemlju zgrade, ali zahvaljujući blagom nagibu terena, ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor površine 57 m2 u zgradi novije gradnje u Sazonovoj ulici na Vračaru. Odlična povezanost sa ostatkom grada. Koncipiran je tako da se sastoji od: velike prijemne prostorije, dve kancelarije, čajne kuhinje, kupatila i hodnika. Uknjižen je kao poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.400 €, 62,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1035314 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji Novog Beograda, u ponudi je stan u pretprodaji koji spaja savremeni dizajn sa praktičnim rasporedom prostora. Sa svojih 62 kvadrata, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban porodični život, ali je i odlična prilika za ulaganje. Ulazni hodnik vodi ka svetlom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132487, II/, lift(2), terasa. Prodaje se prelep kompletno renoviran dvosoban stan odlicnog rasporeda, pun svetlosti i topline. Prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i velikim prozorima duz cele prostorije pruza izuzetan osecaj komfora i otvorenosti. Spavaca....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132487, II/, lift(2), terasa. Prodaje se prelep kompletno renoviran dvosoban stan odličnog rasporeda, pun svetlosti i topline. Prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i velikim prozorima duž cele prostorije pruža izuzetan osećaj komfora i otvorenosti. Spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.000 €, 66,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000 + 3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar / Stanica, 66 m2 , trosoban, peti sprat ( ne i poslednji). Odličan raspred, gde se u svaku prostoriju....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 151.800 €, 63,25 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja smeštena u mirnom delu naselja Batajnica, u ulici Bosanske Krajine. Stanovi su različitih struktura, sa odlično iskorišćenim prostorom, puno prirodnog svetla i modernim rasporedom prostorija. U gradnji se koriste kvalitetni materijali: PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.000 €, 60,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

-Direktna prodaja stanova svih struktura na atraktivnoj lokaciji -Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost -Cena od 2450€/m2 do 2650€/m2 + PDV (u zavisnosti od strukture i spratnosti stanova) Zašto Sremska Kamenica:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Braće Jerković, prekoputa okretnice autobusa 26. Ima 59m2, dvosoban. Na desetom spratu od ukupnih jedanaest. Centralno grejanje, dva lifta (putnički i teretni). Stara gradnja u sklopu naselja Braće Jerković. Jednostrano orijentisan, svetao, sa otvorenim pogledom. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 424)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>