• GoHome Professional
do 60 m2 do 2500 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2500 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2500 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 420 nekretnina - prosečna cena 1.990 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • lođa
    • parking
    • 1.sprat
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan.U blizini škola, vrtića, gradskog prevoza, prodavnica,Mogućnost renoviranja po želji kupca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana'
120.000 €
160.000 €
145.000 €
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog prevoza, prodavnica, Mogucnost renoviranja po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.999 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MIRAVAL je iako otvoren, jedinstveni kompleks pruža vam sve prednosti kondominijuma. Ono što Miraval Residences izdvaja od svih ostalih jeste podzemna garaža, dovoljno parking prostora za sve stanare i posetioce u svakom trenutku.Time je prvi nivo kompleksa rasterećen i pročišćen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 114.975 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina u fazi pretprodaje pruža vam priliku da obezbedite stan po povoljnijoj ceni pre završetka izgradnje, uz sigurnu investiciju i očekivani rast cene po kvadratu. U ponudi je stan u novogradnji na Pančevačkom putu, smešten u maloj porodičnoj zgradi u mirnom i prijatnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Novom naselju, ulica Radomira Raše Radujkova, površine 60m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve odvojene sobe, kupatila, hodnika, terase i ostave na terasi. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. U stanu protočna topla voda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu Kanarevog brda u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od - ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Zajednički parking ispred zgrade sa dovoljnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 104.600 €, 42,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.000 €, 44,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 107.725 €, 43,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, spavaca soba, open space kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji Novog Beograda, u ponudi je stan u pretprodaji koji spaja savremeni dizajn sa praktičnim rasporedom prostora. Sa svojih 62 kvadrata, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban porodični život, ali je i odlična prilika za ulaganje. Ulazni hodnik vodi ka svetlom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 133.025 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 53,21 m² | IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU U ponudi je prostran stan u savremenoj novogradnji na Ledinama, projektovan prema visokim standardima kvaliteta, sa akcentom na funkcionalnost, komfor i dugoročnu vrednost. Površina stana: 53,21 m² Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 142.490 €, 58,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa centralnim grejanjem i veoma je funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

KONTAKT 0653503551 Stan u zgradi novije gradnje, odlične pozicije, na prvom spratu, funkcionalalan, dvosoban, sa lođom i terasom , dvostrano orijentisan, u prijatnom okruženju, sa parking mestom ispred zgrade. Moguća kupovina i sa nameštajem. Stan u procesu knjizenja, moguca kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan 53m2 na Novoj Detelinari u ulici Stevana Mokranjca. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, zastakljenu terasu sa ostavom kao i ostavu u suterenu zgrade. Uknjiženo 1/1, može na kredit. ID 13525 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 45m², koji se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i potpuno ograđene terase. Dnevna soba po potrebi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.910 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 37 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 148.035 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 60.92 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina na kredit. - Korisna površina 53 m2. . - Stan izuzetnih karakteristika. - Kompletno renoviran. - Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna). - Kvalitetni materijali i oprema. - Bez ikakvih ulaganja. . - Odličan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.900 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Komotan stan od 33m2, u mirnom kraju, na odlicnoj poziciji. Sva potrebna infrastruktura. Kontakt: 060 02 44 777 Visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. BOZE BAUCALA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.800 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lep, mali jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici punoj zelenila, u blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.755 €, 41,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 40.64 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>