• GoHome Professional
do 60 m2 do 2400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "do 60 m2 do 2400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 374 nekretnina - prosečna cena 1.941 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • lift
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjiženo garažno mesto u zgradi Aurora, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Parking mesto se nalazi na nivou -2 i postoji mogućnost kupovine dva parking mesta na istom nivou. Uknjiženo. .

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto površine 12m2 na Žarkovu, u neposrednoj blizini TC Vero. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji'
128.800 €
21.000 €
21.000 €
  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Studentski Grad, 28.000 €, 13,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 13m2 u New Minelu, na nivou -2. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Dva bela goluba Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo garažno mesto u okviru novog kompleksa u centru Zemuna u ulici Aleksandra Dubčeka. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža 15m2 u Petrovaradinu na veoma traženoj lokaciji, u Preradovićevoj ulici. Garaža poseduje struju i rolo vrata koja se otvaraju na daljinski. Agencijska provizija je uračunata u cenu. ID 15526, kontakt 063500225 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 19,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, površine 19,28 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem. Apartman je opremljen, kategorisan,renoviran. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kupatilom i čajne kuhinjice. UKNJIŽEN cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom . Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 28 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 9.000 €, 20,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garaža u Somboru u Vojvođanskoj ulici. -Površina garaže je 20 m2 -Zidana garaža u dvorištu zgrade, ulaz u dvorište zgrade obezbeđen elektronskom kapijom, *ŠIFRA OGLASA: 874. *CENA ZA DOGOVOR: 9.000e *KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764 .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Studio 22m2 u Vikend naselju na Kopaoniku, hotelski kompleks Milmari resort- Registrovan za izdavanje i kategorizovan sa 4 *. Kompletnop namešten, razrađen za izdavanje, Topla veza sa recepcijom, spa centrom, bazenom i restoranom. Uklljučeno korišćenje sportskog terena u okviru kompleksa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća Jovanke Radaković.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 53.000 €, 24,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na placu od 41a, mereno ima 70m2. Uknjižena je na 24m2. Krov i fasada su u odličnom stanju. Svi prozori su pvc sa mrežicom i roletnom. Struktura kuće -ulazni hodnik, kuhinja, dve sobe,kupatilo i ostava. Osim kuće na placu se nalazi i nedovršen obekat koji se može pretvoriti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.740 €, 24,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom. Stan se nalazi na 4. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.000 €, 24,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Adice, Novi Sad - stan od 24.09m2 u izgradnji, knjiži se kao garaža - grejanje na gas - rok završetka mart 2027. godine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz I 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405.....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 58.500 €, 24,90 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan, novije gradnje, kompletno opremljen. Smešten među borovima, izolovan od buke. Idealno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi i svežem vazduhu. Stan je jednosoban, ali prelepo organizovan. Ima pripadajuće parking mesto. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u Vrnjačkoj Banji, površine 24 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade od ukupno četiri sprata. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor u atraktivnoj lokaciji. Garsonjera je moderno uređena i opremljena kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 63.500 €, 25,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja novog jednosobnog stana sa odvojenom kuhinjom koja ima svoj porozor tako da ima prirodne svetlosti i prirodnu ventilaciju , iz sobe se izlazi na divnu ograđenu terasu . mogućnost proširenja stana i dobijanja još jedne sobe. U kupatilu nove pločice i nove sanitarije. Samo gotovinski....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.444 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam potpuno nov, jednoiposoban stan sa gratis dvorištem od 16 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 100 metara od Najlon pijace i JKP „Gradsko zelenilo“, dok je tržni centar BIG udaljen oko 2 km, a centar Novog Sada svega 3,5 km. Stan je upravo završen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na trazenoj lokaciji na Adicama. Uknjizeno je kao garaza, pa je kupovina moguca samo za gotovinu. Izuzetno niski troskovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu. Prodaje se sa namestajem i uredjajima. Moguca je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.181 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....