• GoHome Professional
do 60 m2 do 2200 eura/m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2200 eura/m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2200 eura/m2 Najnovije porasla cena

  • Za upit "do 60 m2 do 2200 eura/m2 najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 132.200 € na 138.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 132.200 €
17.05.2026 - 138.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 63m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
10.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 126.170 € na 136.400 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 136.400 €, 62,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 126.170 €
23.02.2026 - 136.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji, Adice, površine 50m2. Zgrada spratnosti P+1+Pk U ponudi dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine garaže u prizemlju zgrade. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 104.500 € na 110.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 104.500 €
23.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 96.600 € na 101.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 96.600 €
10.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 82.900 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 82.900 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 94.550 € na 99.050 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 99.050 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 94.550 €
24.04.2026 - 99.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na prvom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 120.213 € na 122.771 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.771 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 117.656 €
08.02.2026 - 120.213 €
13.03.2026 - 122.771 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2200 eura/m2 porasla cena (905)
  • do 60 m2 do 2200 eura/m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>