• GoHome Professional
do 60 m2 do 170000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 170000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 170000 eura Najnovije

  • Za upit "do 60 m2 do 170000 eura najnovije" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 2.755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • kablovska
    • uknjižen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Mirijevo, kod stare crkve Svetog proroka Ilije. - Naselje iz kojeg se brzo stiže do značajnih saobraćajnica. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Zbog toga što je u prizemlju, posebno je zgodan za starije ljude.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljenosti od strogog centra grada, u ulici punoj zelenila i bez saobraćaja, između dve velike saobraćajnice - Mirijevskog bulevara i Jovanke Radaković, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju nove zgrade iz 2021.godine, koja je uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 170000 eura najnovije'
139.000 €
  Stan, BEOGRAD, 170.500 €, 53,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.5, VPR/4, podrum Grejanje: Eg - klima Prodaje se kompletno namešten stan. Renoviran pre 2 godine. Dvostrano orijentisan. Zbog nivelacije terena sa jedne strane je visina I sprata, sa druge visokog prizemlja. Prostorije: predsoblje, kupatilo, 2 spavaće sobe, dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 164.500 €, 43,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa Terasa grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 161.000 €, 46,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džorža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 159.800 €, 47,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 156.400 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 154.600 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Atraktivan dvoiposoban stan u nadogradnji, sređen i pažljivo uređen za udoban i moderan život. Stan odiše svetlošću i prijatnom atmosferom a iz njega se pruža otvoren pogled na Avalu što pruža poseban osećaj mira i privatnosti. Odličan raspored prostorija, maksimalno iskorišćen prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 150.500 €, 43,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 146.200 €, 43,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina na kredit. - Korisna površina 53 m2. . - Stan izuzetnih karakteristika. - Kompletno renoviran. - Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna). - Kvalitetni materijali i oprema. - Bez ikakvih ulaganja. . - Odličan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 35,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo, funkcionalan jednoiposoban stan na osmom spratu osmospratne održavane zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je sunčan i veoma svetao. Ima malo kosina, ali bez krovnih prozora, prelep panoramski pogled. Kuhinja šankom odvojena od dnevno trpezariskog dela.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 52,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunskih kapija, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na kojoj je urađena termoizolaciona fasada. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze, kafići, restorani,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA ZA PROBRANE KUPCE* 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 125.000 € 200 m 2 5 Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu Kuća - Srbobran, Centar 125.000 € Prodaja 20/05/26.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.200 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Trosoban stan, dupleks u strogom centru Novog Sada. Stan je komplet opremljen sa namestajem i belom tehnikom, sto ga cini odmah useljivim. Po dogovoru moze da ostane sav namestaj sa fotografija. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata, bez lifta. Raspored stana je u dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pozicioniran na 21 spratu od ukupno 22, fantastičan pogled. Zgrada ima 3 lifta. Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija, isključivo gotovinska kupovina. 43m2 uknjižene korisne površine, plus terasa 30tak m2. Jednostran, tih, veoma svetao. Izvorno je jednosoban, delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.300 €, 41,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U potpunosti renoviran stan u zgradi starije gradnje u prizemlju. Zgrada je u dvorištu, zaklonjena kucama tako da je izolovana od buke. Prostor čini predsoblje, spavaća soba, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom. Izuzetno lep i osvetljen prostor sa velikim prozorskim otvorima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA DVOSOBNOG STANA Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 56,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum. pozvati na telefon; 063-76-07-888. Uknjizen je 1/1,cena 127500e. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan u novijoj zgradi.Sastoji se od hodnika,kupatila,sobe i terase.STALNO TOPLA VODA Sandra. Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 2% od kupca Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 39 m 2 Sobe: 1 Tip objekta: starogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.420 €, 33,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Namešten jednoiposoban stan 38m2 na 3. Spratu(ne i poslednji) u centru Novog Sada, pešačka zona, Zmaj Jovina, lift, sve novo.Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.Cena 117420, pozovite 069788803 Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 37,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji i u blizini svih neophodnih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju manje, jednospratne kuće sa ukupno dva stana, pri čemu svaki stan ima zaseban ulaz. Nekretnina poseduje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Odličan stan bez ulaganja u zgradi staroj oko 10 godina i po strukturi dvosoban (odvojena spavaća soba u skladu sa projektom zgrade). Svetao, bez vlage, prodaje se namešten. U mirnom okruženju u blizini crkve. Pored stana koristi pripadajuću ostavu i deo uređenog zemljišnog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude odličan, uknjižen, svetao, kao nov, stan u zgradi iz 2015. godine. Vlasnik koristi ograđeno, zaključano dvorište od 40m2. Stan je orijentisan jugozapadno, te je topao i okupan suncem veći deo dana. Prodaje se namešten i opremljen, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....