• GoHome Professional
do 60 m2 4.sprat do 340000 eura najnovije pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 4.sprat do 340000 eura najnovije pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 4.sprat do 340000 eura najnovije pala cena

  • Za upit "do 60 m2 4.sprat do 340000 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 63m2, 3.0, IV/V, cg, klima, internet, lift, interfon, 2 terase, garaža U našoj ponudi, izuzetan stan u novogradnji na Vračaru, nadomak Južnog bulevara. Uknjižen, 63m2, trosobne strukture na 4 spratu od ukupno 5. Zgrada poseduje interfon, video nadzor i lift. Centralno grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan, luksuzno sređen stan na izuzetnoj lokaciji u Hilandarskoj ulici, svega oko 650 metara od centra grada i Trga. Stan se nalazi na četvrtom spratu i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom i modernim enterijerom. Stan poseduje galeriju koja prostoru daje poseban....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 296.000 € na 290.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 58,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan površine 58 m (uknjiženo 55 m + terasa 3 m), na četvrtom spratu zgrade sa liftom u centru Beograda, u blizini Trg Republike(10 minuta laganog hoda) Stan je deo uknjižene nadogradnje iz 2014. godine, kada su urađene nove instalacije, stolarija i ugrađen lift.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
16.03.2026 - 313.000 €
30.03.2026 - 296.000 €
17.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan dvoiposoban stan u ulici Jelene Ćetković, na jednoj od najprestižnijih lokacija u centru Beograda, na Kopitarevoj gradini. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti i lep, otvoren....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 225.000 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Dvostrano orijentisan, spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 206.000 € na 195.700 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 206.000 €
18.03.2026 - 195.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 62 m² na Grbavici, smešten na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, što ga čini izuzetnom prilikom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Struktura stana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 4.sprat do 340000 eura pala cena (123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>