• GoHome Professional
do 60 m2 4.sprat do 310000 eura što jeftiniji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 4.sprat do 310000 eura što jeftiniji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 4.sprat do 310000 eura što jeftiniji pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 4.sprat do 310000 eura što jeftiniji pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.637 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 74.000 € na 69.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 71.900 €
03.04.2026 - 74.000 €
22.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić u centru Stare Pazove na 4 spratu u zgradi gde ima lift (nije pušten u rad). Stan je u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Stan je za svaku preporuku. Hitna prodaja! Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 223.520 € na 192.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 223.520 €
22.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 4.sprat do 310000 eura što jeftiniji pala cena zadnjih 7 dana'
263.400 €
263.400 €
202.000 €
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>