• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana do 2000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana do 2000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 do 170000 eura klima porasla cena

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 do 170000 eura klima porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.089 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • novogradnja
    • parket
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 108.560 € na 117.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 117.900 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 108.560 €
20.05.2026 - 117.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto ispred zgrade U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 82.900 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 82.900 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.700 € na 90.300 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 90.300 €, 43,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €
20.05.2026 - 90.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 do 170000 eura klima porasla cena'
139.650 €
98.000 €
98.560 €
 
+3%

Promena cene sa 92.130 € na 94.620 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 94.620 €, 50,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 92.130 €
20.05.2026 - 94.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.840 € na 97.440 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.440 €, 46,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 85.840 €
20.05.2026 - 97.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 112.100 € na 123.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 106.200 €
19.04.2026 - 112.100 €
20.05.2026 - 123.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 59m2,na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>