• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana uknjižen pala cena lođa

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana uknjižen pala cena lođa" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.337 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 68.000 € na 64.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 61,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 68.000 €
22.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 132.000 € na 125.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 132.000 €
22.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana uknjižen pala cena lođa'
155.000 €
155.000 €
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 182.000 € na 169.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>