• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana prizemlje

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana prizemlje" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 2.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 31.000 €, 50,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za zdrav život i uživanje u prirodi i čistom vazduhu. Kuća je po strukturi P+l, površine u osnovi oko 50m2, na 3200m2 uređenog placa sa zasadom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 42.500 €, 41,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem, što budućem vlasniku omogućava brzo i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što jeftiniji do 2900 eura/m2 zadnjih 7 dana prizemlje'
82.400 €
145.000 €
45.000 €
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u Zrenjaninu naselje Bagljaš. U neposrednoj bilizini super marketa,osnovne i srednje škole. Takođe zelene površine i parkovi sa uređenim stazama. Stanbeno poslovni kompleks poseduje 4 lamele garaža, prizemlje, četiri sprata i povučeni sprat.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 37,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor ( lokal ) se nalazi na lokaciji Centralna radionica , površine 53 kvm ( na licu mesta 63 kvm ), u prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od tri prostorije, toaleta .Lokal ima dva ulaza, izlazak na ogromnu terasu . UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 60.000....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 31 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao butik. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 65.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 35 kvm, u visokom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem (kalorimetar). Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao salon lepote. Lokal ima dva ulaza (iz tržnog centra i sa ulice). UKNJIŽEN....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 46 kvm, u prizemlju, grejanje na gas i INVENTER klimu. Sastoji se od prodajnog dela, kuhinjice i toaleta sa WC-om. Lokal je sa izlogom do ulice, idealan za apoteku ( već se nalazi u tom lokalu), za ordinaciju, labolatoriju i druge namena. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.000 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U blizini centra Zlatibora u ulici Jovanke Jeftanović, koja je veoma široka i mirna, bez velike saobraćajne gužve, nalazi se ova divna i veoma praktična nekretnina površine 33 m2, koja obezbeđuje sve ono što Zlatibor nudi - mir, konfor, a uz to blizinu svih potrebnih sadržaja. Ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se  lokala u centru, kvadrature 38 kvm, u prizemlju , grejanje na gas ( podno). Lokal nije do ulice  već gleda ka dvorištu zgrade. Lokal je uknjižen ( upotrebna dozvola) . cena: 76.000 + PDV 20 % .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investiciju, duplex, potpuno opremljen, preko puta Kraljevih čardaka. Sastoji se od dnevne sobe sa kupatilom i trpezarijom, u prizemlju. Na spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Budući vlasnici dobijaju uslugu recepcije 24/7 hotelskog kompleksa Kraljevi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal  se nalazi u širem centru grada, površine 45 kvm + 25 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na struju ( klime ). Sastoji se od dva lokala prvi 20 kvm i drugi 25kvm i podrum 25 kvm. Uknjižen ( upotrebna ) cena: 80.000 eura  .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.342 €, 46,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan u izgradnji, na odličnoj lokaiji u Pančevu. Zgrada se nalazi u mirnom delu grada, ali veoma blizu centra. U blizini se nalaze autobuska I železnička stajališta, put za Beograd, Narodna bašta, prodavnice I ostali bitni sadržaji, a sam....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 85.000 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan trosoban stan u Borči, u ulici JNA, u zgradi novije gradnje (2019), građenoj od najkvalitetnijih materijala. Stan se nalazi u prizemlju i predstavlja jedinstvenu ponudu u zgradi – jedini ima direktan izlaz u dvorište koje mu pripada, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2. 5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.750 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Divčibarama se prodaje potpuno nov, nikada useljavan i kompletno namešten stan u prizemlju, na izuzetnoj lokaciji, u blizini hotela "Crni Vrh". Stan se sastoji od hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je podno, što obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican zivot, tako i za izdavanje. Strukturu stana cine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 41,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.460 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu jednog od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca nalazi se stan koji spaja miran ambijent, savremenu arhitekturu i vrhunski kvalitet izrade. Ceo kompleks je zamišljen kao moderna oaza okružena zelenilom, sa brojnim prodavnicama, sportskom halom, teniskim terenima....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u prizemlju novije zgrade, pozicioniran tako da je u nivou prvog sprata (nije klasično prizemlje u niovu ulice). Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i prodaje se sa nameštajem, pa je idealan za brzo useljenje ili kao investicija za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada u TPC Radnički, površine 46 kvm , u visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije , čajne kuhunje i toaleta.Kompletno renoviran, opremljen opremom za butik. UKNJIŽEN cena: 120.000 eura .

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan od 66 m² u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat je građen od kvalitetnih materijala i poseduje energetski pasoš. U blizini se nalaze autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica i škola, dok je udaljenost od centra grada oko dvadeset minuta vožnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 38 m2 u prizemlju sa uknjiženom garažom od 33 m2 pored stana. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>