• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana klima lift

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana klima lift" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan Naselje Brigadira Ristića. Površine 51 m2. Stan se nalazi na trećem spratu, zgrada bez lifta. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na podovima parket, keramika Centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima Klima uređaj Odlična lokacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana klima lift'
52.000 €
155.000 €
169.950 €
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Trosoban stan, dupleks u strogom centru Novog Sada. Stan je komplet opremljen sa namestajem i belom tehnikom, sto ga cini odmah useljivim. Po dogovoru moze da ostane sav namestaj sa fotografija. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata, bez lifta. Raspored stana je u dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.900 €, 62,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Čist i uredan ulaz. - Lift. - Podrum. • - Renoviran. - PVC stolarija. • - CG. - Klima uredjaj. • - Svetao i komforan. - Funkcionalan. - Adaptibilan u 2.5. - Odličan raspored. • - Dostupan je javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta, Štranda. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kao i prirodnom ventilacijom, dve velike....