• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 547 nekretnina - prosečna cena 2.182 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 82.800 €, 36,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u okviru novog stambenog kompleksa u Železniku, smeštenog u mirnom i porodičnom delu naselja. Struktura stana: 36 m² Dve spavaće sobe Funkcionalan raspored prostorija Svetao i moderno projektovan prostor Uz stan je moguće kupiti: Parking mesto Ostava Objekat je trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas. U dvorištu parking za stanare. KONTAKT SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Jednoiposoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Kitić nekretnina: jednoiposoban u neposrednoj blizini Medicinskog Fakulteta. Prodaje se stan na I spratu stambene zgrade, površine 39 m² i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanje je izvorno, tako da....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u kvalitetnoj starogradnji na atraktivnoj lokaciji, u neselju Tesla, na samo par minuta hoda do Big shopping centra, Narodne bašte, velikih marketa. U blizini se takodje nalaze i dom zdravlja, pijaca, vrtić, osnovna škola, kao i put za Beograd. Stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 55,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u širem centru Jagodine, na idealnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima grada. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 57,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan sa dve spavaće sobe u luksuznom kompleksu Crnjanski, u Jagodini, u naselju Akva Park. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, a površina iznosi 57 m². Odlikuje ga pažljivo osmišljen raspored, ugradbeni garderober i gotova....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prelep, svetao i funkcionalan stan površine 33m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Krnjača — idealan kako za život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan odiše toplinom i prijatnom atmosferom, veoma je lepo osvetljen prirodnom svetlošću tokom dana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 84.070 €, 48,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.342 €, 46,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan u izgradnji, na odličnoj lokaiji u Pančevu. Zgrada se nalazi u mirnom delu grada, ali veoma blizu centra. U blizini se nalaze autobuska I železnička stajališta, put za Beograd, Narodna bašta, prodavnice I ostali bitni sadržaji, a sam....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 84.600 €, 36,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 36m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjizen i uz stan se dobija licno parking mesto. Odlican....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 85.000 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan trosoban stan u Borči, u ulici JNA, u zgradi novije gradnje (2019), građenoj od najkvalitetnijih materijala. Stan se nalazi u prizemlju i predstavlja jedinstvenu ponudu u zgradi – jedini ima direktan izlaz u dvorište koje mu pripada, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 3 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 56 m2,po strukturi dvosoban.Odlična lokacija,blizina prevoza,doma zdravlja,vrtića,škole,pošte i sl.Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, IRIG, 85.300 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 1.5km od Termala, prodaje se komforan dvosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan sa dosta dnevne svetlosti. Ima odličan raspored: ulazni hodnik sa prostorom za ugradni plakar, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2. 5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Može na kredit za mlade. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor koji je uređen kao stan, u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje. Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.500 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 29m² sa dodatnom natkrivenom terasom od 2 m². Stan se nalazi na drugom spratu i pažljivo je opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, kako bi svaki deo prostora bio maksimalno funkcionalan i udoban.....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

White Hill Residence Stari Banovci Odmah useljivo. Može kredit, poželjno keš. Nije još uvek uknjiženo. Lep, atraktivan raspored. Terasa, odvojena spavaća soba. Moguć dogovor oko cene uz fleksibilan pristup kupca. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u zgradi izgrađenoj 2009te, u klasičnom prizemlju. Stan je dvosobne strukture, dvostrano orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i bašta u kojoj je jedno parking mesto koje pripada stanu. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.000 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.000 €, 53,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran stan nedaleko od centra grada.Strukturu stana čine dve odvojene spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom,kupatilo sa tuš kabinom.Ugrađena je PVC stolarija ,postavljem novi laminat,a grejanje je na klimu i gas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MEDAKOVIĆ 1 - UKNJIŽEN 1.0 STAN SA ODLIČNIM POTENCIJALOM! Kontakt: +381668091211 CENA: 89.900€ Lokacija: Beograd – Voždovac – Medaković 1, sprat VPR/3 Površina: 32 m2 Struktura: Jednosoban stan koji se sastoji od: - dnevno/ spavaće sobe; - kuhinje sa trpezarijom; - kupatila; - ulaznog....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.910 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 37 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog prevoza, prodavnica, Mogucnost renoviranja po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan.U blizini škola, vrtića, gradskog prevoza, prodavnica,Mogućnost renoviranja po želji kupca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>