• GoHome Professional
do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 lift Zadnji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 lift Zadnji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 lift Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 što jeftiniji do 2800 eura/m2 lift zadnjih 7 dana" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 2.271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 45m², koji se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i potpuno ograđene terase. Dnevna soba po potrebi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.500 €, 57,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 57m2, na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u zoni 1. Zbog svoje lokacije, stan je odlična investicija kako za buduće izdavanje, tako i za život. Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 117.270 €, 39,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u porodičnom i mirnom okruženju formiranog naselja, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi. Po strukturi je dvosoban, ali je adaptiran u 2.5-soban, što mu daje dodatnu funkcionalnost i mogućnosti za različite potrebe. Poseban šarm prostoru daju dve terase – jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se trosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan ima lep pogled na šumu i dobija dosta svetlosti. Odličan raspored: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, komforna terasa, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.900 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan uknjižen 56m2 (poda 64m2 zbog kosina) sa ostavom na istom spratu od 2m2. Stan se nalazi u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu, sa granitnim stepeništem, kovanom ogradom i sigurnosnim vratima visokog kvaliteta, na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Odmah pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 132.000 €, 44,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan od 44m2 u Rakovici u blizini tržnog centra BIG i Vrtova ceraka. Stan je predat na uknjiženje u Katastar po osnovu zakona Svoj na svome i čeka se rešenje. Ovaj kraj odlikuje mirna, porodična atmosfera sa dosta zelenila i niskom gradnjom, smeštenom u podnožju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 43,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade sa rampom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika koji povezuje: dnevnu sobu, trpezarijski deo i kuhinju i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je veoma lep i komforan stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Nalazi se na 5. spratu (bez lifta) i uknjižen je na 48 m², uz zastakljenu lođu površine 2,76 m² koja je obezbeđena i grejanjem, pa predstavlja prijatan dodatni prostor tokom cele godine. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 145.200 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 66 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ). Sastoje se od hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dečije sobe, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i terase. Stanovi su orijentisani ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 147.330 €, 49,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 148.035 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 60.92 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.000 €, 66,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000 + 3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar / Stanica, 66 m2 , trosoban, peti sprat ( ne i poslednji). Odličan raspred, gde se u svaku prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132487, II/, lift(2), terasa. Prodaje se prelep kompletno renoviran dvosoban stan odlicnog rasporeda, pun svetlosti i topline. Prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i velikim prozorima duz cele prostorije pruza izuzetan osecaj komfora i otvorenosti. Spavaca....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132487, II/, lift(2), terasa. Prodaje se prelep kompletno renoviran dvosoban stan odličnog rasporeda, pun svetlosti i topline. Prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i velikim prozorima duž cele prostorije pruža izuzetan osećaj komfora i otvorenosti. Spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>