• GoHome Professional
do 350000 eura lift porasla cena interfon što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift porasla cena interfon što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift porasla cena interfon što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 350000 eura lift porasla cena interfon što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 265.000 € na 365.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 140.000 €
02.07.2024 - 250.000 €
25.03.2025 - 253.000 €
01.04.2025 - 263.000 €
08.04.2025 - 255.000 €
12.08.2025 - 260.000 €
02.12.2025 - 265.000 €
20.01.2026 - 99.999 €
23.01.2026 - 265.000 €
27.02.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 279.000 € na 285.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 275.000 €
29.01.2025 - 269.000 €
26.09.2025 - 295.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
24.12.2025 - 279.000 €
25.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca 3.0, uknjižen 95m2 (terasa), 4/5, EG, lift, telefon, interfon, garaža Lux, svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan stan (istok-jug-zapad) u stambenom objektu u završnoj fazi gradnje. Stan poseduje predsoblje, hodnik sa degažmanom, kupatilo, toalet, kuhinju,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.110 € na 163.656 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 163.656 €, 90,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.110 €
17.04.2026 - 163.656 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 216.550 € na 282.688 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 282.688 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 162.500 €
11.10.2024 - 177.552 €
01.12.2024 - 180.840 €
31.08.2025 - 216.550 €
22.03.2026 - 282.688 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 88m2 (terasa), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura lift porasla cena interfon što veći (161)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>