• GoHome Professional
do 350000 eura lift porasla cena do 2400 eura/m2 n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift porasla cena do 2400 eura/m2 n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift porasla cena do 2400 eura/m2 najnovije što skuplji 100 m2

  • Za upit "do 350000 eura lift porasla cena do 2400 eura/m2 najnovije što skuplji 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 103,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Červorosoban 103m Novi Sad Nova Detelinara K.Stankovića PRODAJE SE Cena: 245000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 103m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 218.070 € na 227.150 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 227.150 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 218.070 €
08.04.2026 - 227.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 90,86m2, nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 151.500 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 151.500 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, kupatilo i ostava; suteren) velika dnevna - spavaća soba i podrumska prostorija; 1. sprat) hodnik koji povezuje....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 141.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.000 €, 95,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura lift porasla cena do 2400 eura/m2 što skuplji 100 m2 (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>