• GoHome Professional
do 350000 eura lift porasla cena Zadnjih 14 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift porasla cena Zadnjih 14 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift porasla cena Zadnjih 14 dana parket

  • Za upit "do 350000 eura lift porasla cena zadnjih 14 dana parket" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.321 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 232.692 € na 236.734 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 236.734 €, 66,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 225.420 €
05.04.2026 - 230.268 €
06.05.2026 - 232.692 €
17.05.2026 - 236.734 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – moderan 3.0 stan u vrhunskoj novogradnji! U ponudi je prelep trosoban stan od 66m², pažljivo projektovan od strane arhitekte, sa idealno raspoređenim prostorijama. Ovaj raspored omogućava maksimalan komfor, privatnost i funkcionalnost za celokupni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.440 € na 200.050 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.050 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 185.440 €
23.05.2026 - 200.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 86 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 350000 eura lift porasla cena zadnjih 14 dana parket'
232.230 €
232.230 €
155.040 €
 
+8%

Promena cene sa 143.770 € na 155.384 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.384 €, 70,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 143.770 €
22.05.2026 - 155.384 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>