• GoHome Professional
do 350000 eura lift najnovije porasla cena barem 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift najnovije porasla cena barem 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift najnovije porasla cena barem 60 m2 do 2300 eura/m2

  • Za upit "do 350000 eura lift najnovije porasla cena barem 60 m2 do 2300 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 119.500 € na 138.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.500 €
15.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 124.719 € na 135.700 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.700 €, 59,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 124.719 €
15.04.2026 - 135.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 123.289 € na 125.913 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.913 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 120.666 €
08.02.2026 - 123.289 €
18.03.2026 - 125.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 195.700 € na 200.850 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 200.850 €, 91,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2023 - 206.000 €
01.12.2023 - 195.700 €
27.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini socijalnog. Visoko prizemlje, lift, terasa, plafonske visine 3.80m, grejanje centralno sa kalorimetrima. Postoji mogućnost kupovine nameštaja sa tehnikom. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 171.225 € na 178.669 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 178.669 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 163.780 €
08.02.2026 - 171.225 €
18.03.2026 - 178.669 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 144.503 € na 147.578 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 147.578 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 141.429 €
06.03.2026 - 144.503 €
18.03.2026 - 147.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura lift porasla cena barem 60 m2 do 2300 eura/m2 (250)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>