• GoHome Professional
do 350000 eura lift najnovije porasla cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift najnovije porasla cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift najnovije porasla cena 2.sprat što veći

  • Za upit "do 350000 eura lift najnovije porasla cena 2.sprat što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 360.000 €
16.12.2022 - 359.000 €
03.05.2023 - 271.000 €
05.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodičan stan, topao i ušuškan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne površine 133m2 + terasa 21m2, (uknjiženo 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 271.000 €
10.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne povrsine 133m2 + terasa 21m2, (uknjizeno 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 157.300 € na 164.450 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 157.300 €
20.03.2026 - 164.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 57.000 € na 60.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 57.000 €
29.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,odvojene kuhinje,kupatila i hodnika.Grejanje na struju,stolarija drvena i pvc. .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 133.900 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.900 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan, odličnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Zgrada okružena....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.025 € na 85.655 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.025 €
17.04.2026 - 85.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura lift porasla cena 2.sprat što veći (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>