Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 350000 eura lift najnovije porasla cena što manji renovirano" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 1.351 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 90.000 € na 100.000 €
dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 90.000 €
23.05.2026 - 100.000 €
11.04.2026.,
www.nadjinekretnine.com
Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....