• GoHome Professional
do 350000 eura lift barem 60 m2 interfon Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift barem 60 m2 interfon Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift barem 60 m2 interfon Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 350000 eura lift barem 60 m2 interfon zadnjih 14 dana" pronađeno 123 nekretnina - prosečna cena 3.387 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 350000 eura lift barem 60 m2 interfon zadnjih 14 dana'
137.000 €
228.000 €
207.500 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Olimp - Mirka Lukovića 2. 5, 59m2 (lođa 4m2), 4/4, grejanje na gas, lift, interfon, parking U ponudi moderno i kompletno opremljen stan, sa božanstvenim pogledom na grad i parking mestom. Prodaje se kompletno namešten. Sastoji se od trpezarije, dnevne sobe sa ugrađenim led....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1950 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 64.20 m2, terasa 100 m2, PR od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.880 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 221.100 €, 68,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 67m² – garaža – blizina Hrama U mirnom i prestižnom delu Lekinog brda, u neposrednoj blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada – u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3. 0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, veliki dnevni-trpezarijski-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, veliki dnevni-trpezarijski-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u modernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Nikolaja Hartviga Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Brankova, 2.5, 72 m2 sa terasom i balkonom, I od V spratova, cg, lift, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen, salonac, starogradnja. Komforan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan. Svetao, okrenut prema dvoristu. Visina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>