• GoHome Professional
do 340000 eura lift porasla cena interfon oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 340000 eura lift porasla cena interfon oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift porasla cena interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 340000 eura lift porasla cena interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 279.000 € na 285.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 275.000 €
29.01.2025 - 269.000 €
26.09.2025 - 295.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
24.12.2025 - 279.000 €
25.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca 3.0, uknjižen 95m2 (terasa), 4/5, EG, lift, telefon, interfon, garaža Lux, svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan stan (istok-jug-zapad) u stambenom objektu u završnoj fazi gradnje. Stan poseduje predsoblje, hodnik sa degažmanom, kupatilo, toalet, kuhinju,....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 216.550 € na 282.688 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 282.688 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 162.500 €
11.10.2024 - 177.552 €
01.12.2024 - 180.840 €
31.08.2025 - 216.550 €
22.03.2026 - 282.688 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 88m2 (terasa), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 296.400 €
20.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen na 70 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavace sobe, kupatila i 2 terase.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2023 - 268.000 €
25.01.2024 - 265.000 €
28.03.2024 - 264.000 €
04.04.2024 - 284.000 €
05.09.2024 - 268.000 €
15.05.2025 - 288.000 €
31.07.2025 - 284.000 €
06.11.2025 - 294.000 €
19.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2023.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 235.275 €
14.11.2025 - 254.600 €
17.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 340000 eura lift porasla cena interfon (148)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>