• GoHome Professional
do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji" pronađeno 1 610 nekretnina - prosečna cena 2.825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 322.300 €, 98,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen stan sa predivnim pogledom na Frušku goru, Liman i Telep. Zgrada izgrađena 2016. godine. Stan je odmah usleljiv po isplati. Mogućnost kupovine garaže. šifra 541737, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Urbana vila sa 3 stana od 130m2. Cena je sa pdv-om. Svetao i prostran dnevni boravak sa izlaskom na terasu. Kuhinja lepa kockasta i 3 spavaće sobe od kojih je jedna "master room" sa pripadajućim garderoberom i kupatilom. Visina plafona u celom stanu je 2.85m2 što prostor cini svetlijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 321.000 €, 115,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlican stan,uknjizen na 111 m2 .Prodaje se zajedno sa garaznim mestom od 15m2,u odrzavanoj zgradi ,novije gradnje.Visina plafona 2.80m.Stan poseduje veliku terasu sto ga cini izuzetnim za kvalitetan zivot,na koju se izlazi iz dnevnog boravka.Visina prvog sprata.Stam moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121332, IV/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, ostava. Predivan stan delimično renoviran izuzetno održavan .Zgrada iz 1980 g izuzetno kvalitetne gradnje u najlepšem delu Dorćola .CENA NIJE FIKSNA. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvostran, uknjižen na korisnu površinu 76m2 + dve komforne lođe , ukupno 81m2. Kuhinja, kupatilo sa vekikim prozorom i odvojeni WC sa veš mašinom renovirani. Ostale prostorije u dobro održavanom izvornom stanju. Komforna ostava uz kuhinju. Veliki podrum u suterenu zgrade, oko 7m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 86 m2, podrum, salonac, starogradnja. Sarmantan salonski stan nadomak Tasmajdana u mirnoj i veoma odrzavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju salonski stan u blizini crkve Svetog Marka. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, lođa. Poseduje podrum. Pogodan i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 320.000 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izezatan salonac na jednoj od najlepših lokacija u Starom gradu. Stan se nalazi u zgradi sa lepim održavanim ulazom, sa liftom, na šestom spratu sa kog se pruža inpozantan pogled na Beograd na vodi, Ušće, Stari grad. Trostrano orjentisan. Ukupne kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 320.000 €, 137,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks stan na izuzetnoj lokaciji nadomak centra Zemuna. Stan je površine 137m2 i prostire se na četvrtom i petom spratu stambene zgrade bez lifta. Izuzetno komforan dupleks stan, potpuno sređen i bez dodatnih ulaganja. Po strukturi je petosoban stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Arsenija Čarnojevića 4. 0, 95m2 (terasa 4m2), CG, dva lifta, 12/15, interfon, podrum U prilici smo da vam ponudimo izuzetan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u Bloku 37. Stan se nalazi se na 12. spratu od ukupno 15, u izuzetno uredno održavanoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 325.000 €
29.04.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan, smešten na 12. spratu uredne i odlično održavane zgrade u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, ali i sigurnu investiciju. Stan bez ulaganja spreman za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran i funkcionalno organizovan četvorosoban stan površine 95 m², koji je u potpunosti renoviran uz upotrebu kvalitetnih materijala i visok standard završnih radova. Nekretnina je odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 325.000 €
06.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran četvorosoban stan površine 95 m², uređen sa posebnom pažnjom na kvalitet, estetiku i dugotrajnost. Svaki detalj u stanu pažljivo je biran kako bi se postigao maksimalan komfor i savremen način stanovanja, zbog čega je ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, nov luks, stara gradnja, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 317.830 €, 103,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan neuseljavan četvorosoban stan u urbanoj vili na Novom Naselju. Stan se nalazi na visokom prizemlju visine preko 2,20 metara tako da porodica može da uživa u potpunom miru. Stan je dvorišno orjentisan. Stan je opremljen najkvalitetnijom opremom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 314.150 €, 296,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, dobro poznat i pouzdan investitor. Rok:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća u izgradnji. Površina kuće je 184 m2 + 42m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 101,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 310.310 €, 95,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Centar - Hadži Đerina 2.0, 72m2(terasa 5m2), 3/4, CG, lift, parknig, podrum, interfon, klima Veoma funkcionlalan 2.0 stan, dvostrano orjentisan, kompletno renoviran. U celom stanu su uradjene elektro i vodovodne instalacije, kupatilo je celo renovirano, parket je takodje radjen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 73m2 (lođa 2. 87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od Skerlićeve ulice i završava se kod Južnog bulevar. Izuzetna lokacija zbog blizine Karađorđevog parka i Hrama Sv. Save ali i Medicinskog, Veterinarskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4. 0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na izvanrednoj lokaciji, kod Karadjordjevog parka prodaje se dvoiposoban stan u zgradi iz 90-tih godina od bele fasadne cigle. Stan je odličnog rasporeda sa odvojenim spavaćim blokom, dva mokra čvora, zastakljenom lodjom. Sama struktura stana pruža vise mogućnosti za preadaptaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u centru Vracara, u blizini Kalenic pijace. Dvostrano je orijentisan, odlicnog rasporeda, na 3.spratu uredno odrzavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2. 0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma komforan i sunčan dvosoban stan na Vračaru u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Nedavno je kompletno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadži Đerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Ekonomski fakultet - Gavrila Principa 4.0, uknjižen na 79m2, ukupno 100m2 (terasa), 1/5, TA, lift, telefon, interfon, podrum, video nadzor Odličan salonac sa visinom plafona 2,90m, dvostrano orijentisan sa pogledom na Ekonomski fakultet i na ulicu. Prostorije: veliki....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 506)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>