• GoHome Professional
do 340000 eura lift opremljen 50 m2 porasla cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 340000 eura lift opremljen 50 m2 porasla cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift opremljen 50 m2 porasla cena što skuplji

  • Za upit "do 340000 eura lift opremljen 50 m2 porasla cena što skuplji" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.942 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+12%

Promena cene sa 133.900 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.900 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan, odličnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Zgrada okružena....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 124.558 €
25.03.2026 - 124.950 €
17.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 340000 eura lift opremljen 50 m2 porasla cena što skuplji'
147.200 €
147.200 €
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>