• GoHome Professional
do 340000 eura lift barem 70 m2 do 3200 eura/m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 340000 eura lift barem 70 m2 do 3200 eura/m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift barem 70 m2 do 3200 eura/m2 porasla cena što veći Najnovije

  • Za upit "do 340000 eura lift barem 70 m2 do 3200 eura/m2 porasla cena što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 150.000 €
26.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – poslovni prostor površine 230m2. Prodaje se ceo sprat u poslovnoj zgradi u centru grada, pešačka zona u neposrednoj blizini gradske kuće. Zgrada je poslovna, ima 8 spratova i lift. Poslovnom prostoru je potrebno renoviranje i ulaganje, od podova, plafona, unutrašnje stolarije,....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 304.500 € na 357.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 357.000 €, 170,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 261.885 €
21.11.2025 - 304.500 €
01.04.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Petrovaradinu u urbanoj vili sa samo 7 stambenih jedinica. Opremljenost u stanu: - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna ulazna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska kermaika prve klase - Ugradni vodokotlić - Tarket - Lift - Grejanje na toplotne pumpe....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2024 - 305.000 €
13.10.2024 - 290.000 €
12.03.2025 - 275.000 €
06.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlična lokacija. Parking mesto uključeno u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlicna lokacija. Parking mesto ukljuceno u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 265.000 € na 365.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 140.000 €
02.07.2024 - 250.000 €
25.03.2025 - 253.000 €
01.04.2025 - 263.000 €
08.04.2025 - 255.000 €
12.08.2025 - 260.000 €
02.12.2025 - 265.000 €
20.01.2026 - 99.999 €
23.01.2026 - 265.000 €
27.02.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 340000 eura lift barem 70 m2 do 3200 eura/m2 porasla cena što veći (253)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.