• GoHome Professional
do 340000 eura lift 50 m2 pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 340000 eura lift 50 m2 pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift 50 m2 pogodan

  • Za upit "do 340000 eura lift 50 m2 pogodan" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 3.097 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 53,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je lepo uređen i kompletno renoviran dvosoban stan površine 53 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u mirnoj ulici na Novom Naselju, svega 20 metara od šetališta. Zgrada iz 1999. godine okružena je zelenilom i nudi prijatno i mirno okruženje, idealno za porodični....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan, površine 47m2, u kompleksu Zemunske kapije, orijentisan ka ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi iz 2024. godine, na 1. spratu. Ispred zgrade je javni parking, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan je opremljen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 169.230 €
22.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 132.950 €, 47,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan od 47m2 u novogradnji u prelepom kompleksu na Novoj Detelinari. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojenom komfornom spavacom sobom i sa izlazom na terasu koja je dvorisno orijentisana. Zgrada je odličnog kvaliteta i najsavremenije opreme, tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u novogradnji na Novoj Detelinari. Zgrada je odličnog kvaliteta i najsavremenije opreme, bambusov parket, pvc stolarija, sigunosna ulazna vrata i odlična keramika. Odlična lokacija kako za život tako i vrlo pogodno za izdavanje. Uknjižen 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 47,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi uknjižen svetao funkcionalan moderno opremljen dvoiposoban stan koji spaja svetlost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Nalazi se na poslednjem, 5. spratu dobro održavane zgrade (bez lifta), uknjižen je na 50m2, stvarno ima 53m2 plus dodatnih 22 m² tavanskog prostora koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban osunčan stan kod grčko-kiparskog centra u bloku 23. Južno orijentisan, okrenut prema unutrašnjosti bloka sa otvorenim pogledom prema parku. Stan je po strukturi 1.5 sa mogućnošću drugačijeg rasporeda preuređenjem trpezarijskog dela u dnevni boravak. Površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 46 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Adica. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, sa direktnim izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, velikog kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

KOPAONIK centar, dobro poznata vila na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, blizu "Konaka" PRODAJEMO apartman od 46m2, sa odvojenom spavacom sobom na drugom spratu, komforan, prostran i pogodan za 5 osoba. Apartman poseduje i svoju skijasnicu, a ispred vile je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.660 €, 46,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Idealan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom Spratu ulične orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007057Odličan dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu poslovne zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Uknjižen 1/1. Stan je pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija, pozovite na 060/141-68-69. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

438613-Odlična investicija, može se koristiti i kao stan, a može i kao poslovni prostor (pogodan za tihe delatnosti, stomatološka ordinacija, kancelarije.itd.). Uknjižen je kao poslovni prostor, moguća je promena namene u stan. Uknjižen 1/1, bez tereta! Uknjižena površina je 46m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u zgradi BW Metropolitan. Stan je pogodan za one koji traže kvalitetan prostor u centralnom delu grada. Raspored stana obuhvata dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i vešernicu. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu sa pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-64 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>