• GoHome Professional
do 330000 eura lift barem 70 m2 do 3100 eura/m2 po - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 330000 eura lift barem 70 m2 do 3100 eura/m2 po - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift barem 70 m2 do 3100 eura/m2 porasla cena parking što jeftiniji

  • Za upit "do 330000 eura lift barem 70 m2 do 3100 eura/m2 porasla cena parking što jeftiniji" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 2.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2024 - 305.000 €
13.10.2024 - 290.000 €
12.03.2025 - 275.000 €
06.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlična lokacija. Parking mesto uključeno u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlicna lokacija. Parking mesto ukljuceno u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-46 (od ukupno 47)

<< <1 2> >>