• GoHome Professional
do 330000 eura lift 4.sprat 40 m2 što skuplji Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 330000 eura lift 4.sprat 40 m2 što skuplji Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift 4.sprat 40 m2 što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 330000 eura lift 4.sprat 40 m2 što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 43,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Površina: 43 m² + galerija 15 m² idealna je kao dodatna spavaća soba, radni kutak ili ostava. Stan se prodaje kompletno opremljen, sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom – odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.300 €, 40,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao i funkcionalan stan u Cara Uroša, u jednom od najlepših delova ulice, na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Stan odiše prijatnom atmosferom i odlikuje se dobro organizovanim rasporedom sa prostranim, zasebnim celinama: ulaznim hodnikom, kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2. 0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom spratu od ukupno sedam spratova u modernoj zgradi novije gradnje sa liftom. Stan ima funkcionalni raspored i poseduje lođu, koja pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude nov jednosoban stan u naselju Zemunske kapije. Stan je prazan, odmah useljiv. U stanu ostaje frižider, šporet Prostorije stana: -kuhinju i trpezariju, -kupatilo -terasu. Okrenut je ka parku, svetao, i bez ulaganja. U blizini stana se nalaze sve potrebne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.290 €, 41,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje dvosoban stan od 41m2 na Grbavici, u ul. Braće Ribnikar, na četvrtom spratu (od ukupno pet). Stan ima dnevnu i spavaću sobu, kupatilo, kuhinju i terasu, lep raspored i dobro iskorišćen prostor. Zgrada je izgrađena pre 15ak godina, ima lift, kvalitetno urađena i na odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban, renoviran stan na odličnoj lokaciji, u Ustaničkoj ulici. 41 m2, nalazi se na četvrtom spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Dvorišno orijentisan. Odmah useljiv. Uknjižen. Poseduje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 146.800 € na 144.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 144.800 €, 41,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 146.800 €
17.05.2026 - 144.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji kod Dušanovačke pošte, idealan kako za život, tako i kao investicija. Stan ima 41 m², po strukturi je dvosoban sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Nalazi se na 4. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 330000 eura lift 4.sprat 40 m2 što skuplji (118)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>