• GoHome Professional
do 320000 eura lift namešten barem 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 320000 eura lift namešten barem 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift namešten barem 60 m2

  • Za upit "do 320000 eura lift namešten barem 60 m2" pronađeno 1 302 nekretnina - prosečna cena 2.573 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Sandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namesten sa novim namestajem. Uradjena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN SA DVE SPAVACE SOBE,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. STAN JE USELJIV OD 01.08. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Šandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Urađena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 177.160 €, 59,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2. Stan se nalazi na prvom spratu, kao i svaki Limanski stan, krasi ga velika osvetljenost u sobama, komfornost i blizina igrališta i parka. Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Idealna prilika da uložite u porodičan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 153.700 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, kuhinje uradjene po meri od kvalitetnog medijapana i Bosh bele tehnike, trpezarije, dve spavaće sobe (jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 170.000 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan i funkcionalan stan od 59m2 na izuzetno mirnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. Nalazi se u blizini svih delova grada, do kojih se stiže za samo nekoliko minuta. Stan je okružen supermarketima, restoranima, školama, dečijim igralištima, kao i železničkom stanicom, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.160 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,dvosoban stan,renoviran i namesten.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan, površine 59m 2 , u ulici Teodora Pavlovića. Stan je potpuno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase koja je dvorišno orijentisana. Uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.160 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u jednoj od najtraženijih lokacija – Pariske Komune, idealan kako za život, tako i za izdavanje! Stan se trenutno uspešno izdaje kao stan na dan, što ga čini odličnom prilikom za investiciju. Mirno i urbano naselje sa svim sadržajima u blizini – škole, vrtići, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112581, III/VII, lift, terasa. Izdaje se NOV stan, potpuno prazan, 59 m2 u Radnickoj ulici, na III spratu nove zgrade. Izdaje se sa GARAZOM u suterenu zgrade. Moze i kao poslovni prostor za advokatsku ili knjigovodstvenu delatnost. Depozit obavezan. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran stan. Nekretnina se može izdavati namešten, ili prazan kao poslovni prostor. Trenutno su u toku završni radovi, stan će biti useljiv od 01.09. Idealna lokacija stana, neposredna blizina limanska pijaca, Merkator, Promenada. Za više informacija nazovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.180 €, 59,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izvornom stanju. Prodaje se prazan ili namešten(mogućnost dogovora). Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051645. TROSOBAN STAN. BULEVAR EVROPE. NOVI SAD. 67 M2. Na prodaju delimično namešten trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu novije zgrade sa dva lifta, u atraktivnoj i traženoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad . Stan je kompletno renoviran. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa dva lifta i visinom plafona od 3 metra,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička Banja - Mirka Milojkovića 3.0, 67m2, VPR/5, CG, lift. Prodaje se izuzetno lep namešten stan u novogradnji (Sunnyville), u Višnjičkoj banji na samo 15 minuta od Centra grada. VELIKA PREDNOST: Stan je, i ako je novogradnja, renoviran tako da sada ima kupatilo i toalt......

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 123.000 €, 67,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s492 Prodaje se fantastičan potpuno namešten stan u centru Mladenovca, u novoj zgradi sa liftom, izgrađenoj 2022. godine. Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću, idealan je za one koji traže komfor, moderan dizajn i savršen raspored prostorija. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.100 €, 67,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe od kojih je jedna pogodna za poslovnu delatnost ili dečiju sobu, kupatila, terase i ostave. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 67,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux 3.0 soban stan kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, 2 spavaće sobe,kuhinje, kupatila,ostave i terase. Grejanje je CG-gradska toplana kao i topla voda (24 časa). Zgrada ima dva lifta a ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini se nalazi gradski prevoz,marketi(maxi,vero),tržni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.250 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 180.250 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 185.400 €
27.02.2026 - 180.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan koji se nalazi na Telepu, između Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. U pitanju je novija zgrada, a stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno jedanaest. Zgrada ima dva lifta i uredno održavan ulaz. Nalazi se u blizini važnih gradskih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.250 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 180.250 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 190.550 €
14.12.2025 - 185.400 €
04.03.2026 - 180.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep, delimično namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se nalazi u novoj zgradi sa dva lifta i odlikuje ga izuzetna osvetljenost i visoki plafoni (3m), što prostoru daje osećaj prostranosti i komfora. Stan ima odličan raspored prostorija, a zbog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 269.000 €, 67,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji iz 2023. godine, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Vidikovcu – Kneza Višeslava. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 159.000 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, Karađorđev dud, luksuzno sređen stan sa najskupljom, hrastovom stolarijom u celom stanu, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom. Klima u svakoj sobi. Najkvalitetniji drveni plakari u celom stanu, zidovi urađeni vrhunskim materijalima, najsavremenije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550930-U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.000 €, 67,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI !!! Kvalitetan, kompletno namešten 2,5-soban stan u dobro održavanoj i urednoj zgradi. Potpuno renoviran, moderno koncipiran i opremljen tehnikom, nameštajem i ugradnom opremom pravljenoj po meri. Odlična infrastruktura, blizina vrtića, škole, snabdevanja i svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 188.000 €, 67,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan od 67 m2, kompletno namešten, dosta bele tehnike koja je još uvek u garanciji. Sav nameštaj je rađen po meri. Svaki kvadrat je kvalitetno iskorišćen. Stan je redovne etaže, nema kosine, dvorišno orjentisan, tako da nema ni malo buke, gleda na zelenilo. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 220.830 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija. Odličan komplet namešten trosoban uknjižen stan u blizini centra. Stan dvostrano orijentisan, poseduje ličnu ostavu u podrumu zgrade. Zgrada zidana ciglom, što je danas retkost, poseduje i video nadzor. U blizini svih dešavanja, gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u odličnom kompleksu u blizini Aviv Parka. Stan ima dve spavaće sobe, kupatilo i odvojeni toalet. U cenu ulazi i parking mesto u garaži. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 253.000 €, 67,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA SNIŽENA CENA-TRI SPAVAĆE SOBE KVADRATURA STANA 79m2, merena površina, 2 terase od 7m2 nisu uračunate u ukupnu površinu. STAN JE UKINJIŽEN NA 67m2, a stvarna površina je 79m2. NOVO-UKNJIŽENO PO 3200EVRA/m2 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije delimično namešten dvosoban stan na Bulevaru Evrope u novoj zgradi. Plafoni su visine 3m, stan ima odličan raspored soba, dva lifta, dve spavaće sobe , prostran hodnik sa dosta prostora za odlaganje ,dnevnu soba, trpezariju, kuhinju, terasu i kupatilo. U spavaćoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je delimično namešten odličan stan, plafon visine 3m, izuzetno osvetljena dnevna soba, na uglu zgrade, odličan raspored soba, dva lifta 2 spavaće sobe, prostran hodnik sa dosta prostora za odlaganje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, terasa, kupatilo.Ugradni ormari....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1005759 Kompletno namešten trosoban stan u centru Novog Sadu. U neposrednoj blizini Trga mladenaca. Stan ima fizički odvojenu kuhinju i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan je pre svega izuzetno fukcionalan a opremljen je kvalitetnim nameštajem: španskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na odličnoj lokaciji. Miran deo Konjarnika, odlična povezanost sa svim delovima grada. Uredna održavana zgrada sa liftom. Izuzetno komforan, sa puno mesta za odlaganje, veliki plakari, ostava, ugradna kuhinja. Odvojeni kuhinja i trpezarija. Kompletna kuhinjska oprema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100480 Novi Sad, Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, četvrti sprat. Delimično namešten odličan stan, visina plafona 3m, izuzetno svetl nekretnina. Ugradni ormari u spavaćoj sobi, opremljena dnevna soba, kuhinja sa mašinom za pranje sudova. Podstanari u stanu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 516)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>