• GoHome Professional
do 320000 eura lift namešten - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 320000 eura lift namešten - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift namešten

  • Za upit "do 320000 eura lift namešten" pronađeno 2 582 nekretnina - prosečna cena 2.698 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ekskluzivni petosobni duplex od 100m2 u prelepom i mirnom delu Novog Naselja. Ovaj stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, izuzetno je prostran i osvetljen prirodnom svetlošću. Prodaje se potpuno namešten, opremljen vrhunskim nameštajem i stvarima, uključenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 278.000 €, 90,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na Bulevaru Kralja Petra, površine 90m2, sa izuzetno lepim i funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja, što ga čini savršenim za udoban život. ~ PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 278.000 €, 105,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Park City- Liman 3, Novi Sad - 3.0 stan od 105m2, uknjiženih 1/1 bez tereta - struktura: predsoblje, dnevna soba, kuhinja, 2 x spavaća soba, kupatilo, toalet, garederober, terasa - stan je ulično orijentisan - idealna lokacija za porodičan život, neposredna blizina Limanskog parka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.800 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina na Limanu 1 i to među najboljim zgradama. Agencijska oznaka stana 1100051, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko prizemlje. Porodična negovana nekretnina odličnog rasporeda, sa božanstvenom terasom. U ovim zgradama se jako retko pjavljuju stanov u prodaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.791 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija na Limanu I. Strukturu ovog prostranog stana čine ulazni hodnik, dnevna soba, spavaća soba sa izlazom na terasu, još jedna soba dečija ili spavaća, odvojena kuhinja, malo i veliko kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 277.500 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari Četvorosoban stan (dupleks) na Novoj Detelinari. Dvostrano orijentisan u kom stvaka soba poseduje izlaz na terasu. Na donjoj etaži su komforan dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.070 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, komforan i izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Bulevaru Evrope. Iznad standardog niva opremljenosti: - fasadni zidovi od pune opeke sa termoizolacijom od mineralne vune - pločice u kupatilima i kuhinji I klase - grohe/geberit sanitarije - visina plafona 2.70m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.000 €, 139,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, četiri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i dve terase - Uz stan dolazi i pripadajuće parking mesto - Prodaje se namešten - Dvostrano orijentisan, pruža optimalnu osunčanost u toku dana - U blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Na prodaju ekskluzivan duplex od 94m² na Bulevaru Patrijarha Pavla, u mirnom okruženju, blizu prodavnica i apoteke. Stan je opremljen troduplim argon staklima, duplom izolacijom, španskom tau keramikom, velux krovnim prozorima sa dodacima i nameštajem rađenim po meri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan , kompletno namešten stan od 94m2 . U ceni je i parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2. 0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu pripada parking mesto ispred zgrade, kao i prostor za skije u prizemlju. Za svaku preporuku! Uknjižen na 49m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2.0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu pripada parking mesto ispred zgrade, kao i prostor za skije u prizemlju. Za svaku preporuku! Uknjižen na 49m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan moderan stan u lux novogradnji na elitnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka. Stan je u potpunosti lux namešten i opremljen, a sastoji se od prostranog hodnika, open space dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Crvenom Krstu, smešten u mirnoj ulici iza doma zdravlja. Stan je odmah useljiv, luksuzno namešten i pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Velika dnevna soba sa trpezarijom Dve spavaće sobe (druga manja – pogodna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, koji se nalazi na TOP lokaciji. Na svega 5 minuta hoda od centra grada. Dvostrano orjentisan i sadrži veliku terasu sa ostavom. Stan se prodaje kompletno namešten. Svetao je i nalazi se u Radničkoj ulici, jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.000 €, 96,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Četvorosoban stan 96m Novi Sad, na početku Telepa, blizu Limana,nova zgrada, na IV spratu . Fenomenalan raspored, velika dnevna soba, dva kupatila, tri odvojene spavace sobe + 50m velika garden terasa sa pogledom na Frušku goru.PRODAJE SE .. Cena 275.000e + 3% agencijska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.5, luks, bez ulaganja. U kvalitetnoj novogradnji sa liftom i etažnim grejanjem. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000 evra. Stan se prodaje namešten kvalitetnim nameštajem. Retko u ponudi. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Vračaru u ulici Vilovskog u neposrednoj blizini doma zdravlja koji se nalazi na drugom spratu potpuno nove i kvalitetne zgrade modernog izgleda sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Radničkoj ulici, nadomak centra i fakulteta. Vrlo lepo raspoređena kvadratura, tri spavaće sobe, dnevni boravak, dva kupatila, wc, odvojena kuhinja, trpezarija i velika terasa. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj zgradi, zgrada je zidana 2008. godine, dobra izolacija.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118413, II/V, klima, lift, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan kompletno namešten 3.0 stan, modernog enterijera u luksuznom novoizgrađenom objektu. Prostorije: velika dnevna soba (open space) sa lux opremljenom novom kuhinjom i vizuelno odvojenom trpezarijom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Crvenom krstu! Nalazi se u mirnoj ulici, odmah iza Doma zdravlja. Stan je odmah useljiv i potpuno luksuzno namešten. Prostran i svetao, sastoji se od: velike dnevne sobe sa trpezarijom dve udobne spavaće sobe prostranog hodnika velikog kupatila Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 273.000 €, 100,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan NOVOM SADU,NOVO NASELJE, površine 100 m2. Stan ima znatno više m2 podne površine. Dole se nalazi dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i rerasa, a gore 4 sobe i kupatilo. U ceni stan komplet namešten. Nova zgrada u blizinin svih sadržaja za život,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, centar - Repu 3. 0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 271.410 €, 85,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u novogradnji. Stan se nalazi u odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, master soba, dve terase. Pravi porodičan stan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, odlična lokacija na Banjici. Dvoiposoban stan od 63 m2, dobre strukture, zapadno orijentisan, svetao, sunčan. VI/7 sprat, jedan komforan lift. Grejanje na gas, plaćanje po utrošku. Stan se prodaje kompletno namešten, sa svom tehnikom. Postoji mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan. Prostorije: ulazni hodnik sa plakarima, veliki dnevni boravak (ima izlaz na terasu sa pogledom na Avalu) sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten nov cetverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namesten i uknjizen . Ovo je pravi porodicni stan za zivot i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude multifunkcionalan, lep, namešten, prostran, lako deljiv na 2 celine, troiposoban stan na petom spratu kvalitetne zgrade u centru Žarkova. Stan je multinamenski-deo stana se može pretvoriti u poslovni prostor, advokatsku kancelariju i slično, a drugi deo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, Lux stan u jednom od najlepših krajeva Beograda, naselje Stepa Stepanović. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, velike open space dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 100m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan petosoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana, jugoistočno orijentisan, klimatizovan, centralno grejanje, prodaje se kompletno namešten, spreman....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 279.000 € na 269.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 279.000 €
08.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom i porodičnom delu Vidikovca. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran 4,5-soban stan u centru Žarkova Trgovačka ulica! U samom srcu Žarkova, na 5. spratu zgrade sa liftom, nalazi se stan od 101 m koji spaja udobnost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Raspored prostorija: Dva hodnika koji vodi ka svim delovima stana Tri velike spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 269.000 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! U novijoj manjoj zgradi (sa svega 4 stana) bez lifta, prodaje se komforan i funkcionalan petosoban stan, uknjižen, vlasništvo 1/1. Zgrada je u mirnoj slepoj ulici, blizu Bulevara oslobođenja. Na max 10 minuta hoda su park, vrtići, škole osnovne i srednje, bazeni, pijaca,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na odlicnoj lokaciji u mirnom i porodicnom delu Vidikovca. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadrzaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 269.000 €, 67,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji iz 2023. godine, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Vidikovcu – Kneza Višeslava. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 269.000 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85439, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan luksuzno namešten 2.0 stan, posebne energije i šarma, tih i prijatan, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 268.700 €, 65,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Pozovite....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 452)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>