• GoHome Professional
do 320000 eura lift kablovska 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 320000 eura lift kablovska 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift kablovska 60 m2

  • Za upit "do 320000 eura lift kablovska 60 m2" pronađeno 1 336 nekretnina - prosečna cena 2.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.865 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 61,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na top lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla nalazi se četvorosoban stan 61m2 na 4 spratu od 4 s plus pšotkrovlje. Stan se nalazi iznad restorana Roseto. Informatika leti je 4000din a zimi po potrošnji grejanja (kalolimetri). Stan se prodaje sa nameštajem bez električnih uredjaja. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.900 €, 61,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na odličnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite! Kontakt 064/120-41-93 ID: 520501 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 59m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom od 59m2 na Grbavici. Nudi prostranost i svetlost sa trostranom orijentacijom. Iako se nalazi na poslednjem spratu, stan nije u potkrovlju, već ima diskretne estetske kosine koje dodaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 59,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 151.200 €, 59,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Petrovaradinu, stanovi svih struktura. U blizini se nalazi škola, market, pijaca, autobuska stanica. Rok izgradnje je kraj 2026. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 139.150 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj svetao i funkcionalan trosoban stan od 59 m² nalazi se na četvrtom spratu zgrade na Avijaciji u novoj zgradi. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Nudi savremeni dizajn sa kvalitetnim materijalima. Lokacija na Acijaciji omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.920 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 161.068 €, 59,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 178.560 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.530 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 181.590 €, 59,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.845 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban svetao stan, sa prelepim pogledom na grad. U srcu novog naselja. U ceni ostaje kompletno nova kuhinja sa tehnikom, pult, regal, klima. Zgrada poseduje dvoršte sa parkingom. Stan uknjižen, bez tereta i zabeležbi Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt: 0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.900 €, 59,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 59m² na Bulevaru oslobođenja, u dobro očuvanoj zgradi starije gradnje, koja je kvalitetno urađena i pruža dugotrajan komfor. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, terase i ostave, što ga čini savršenim za udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.725 €, 59,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,72 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.470 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.550 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeni komplex u izgradnji, smešten u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada – južni Telep, u neposrednoj blizini Sunčanog keja i reke Dunav. Objekat se sastoji od 23 stambene jedinice raspoređene na prizemlju i tri sprata (P+3). U ponudi su stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.770 €, 59,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 131.620 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na samom Bulevaru oslobođenja, prodaje se komforan dvosoban stan od 59 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv, a budući vlasnik može ga lako adaptirati prema sopstvenim željama. Za više informacija i dogovor....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.250 €, 59,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava odličnu energetsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 175.540 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.570 €, 59,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. U blizini izgradnje se nalaze restorani, škola, zelene površine, dom zdravlja Sam investitor je pouzdan i ima dugu istoriju. Poznat kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je novembar 2024. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran i opremljen dvosoban stan na top lokaciji na Limanu 2. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa otvorenim pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima veoma prostrane sobe, velike prozore i puno svetla, što se ne može naći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novijoj zgradi u ulici Vojvode Blažete, u kvalitetnoj novogradnji, odmah useljiv. Stan se nalazi na visokom prizemlju, površine 61 m² (uknjižen na 51 m²), i zbog svoje pozicije i strukture idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor – ordinacije, salone,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 170.000 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan i funkcionalan stan od 59m2 na izuzetno mirnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. Nalazi se u blizini svih delova grada, do kojih se stiže za samo nekoliko minuta. Stan je okružen supermarketima, restoranima, školama, dečijim igralištima, kao i železničkom stanicom, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa alu-bond fasadom. Uknjižen je - moguća kupovina putem kredita. Bez ulaganja, ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, hrastov parket. Gleda na dvorište, mirnu stranu. Moguća je i zamena za neki manji stan. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 151.950 €, 59,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 59m2. Stan je odličnog rsaporeda. Dva mokra čvora. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Dvorišno orijentisan. Sunčana strana. Open space portal u dnevnom boravku. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa ostalim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 151.740 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 59,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 59m2 u blizini Železničke stanice. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, komforne spavaće sobe sa ostavom, kupatila koje takođe ima dodatnu ostavu, kao i terase. Raspored prostorija je funkcionalan i omogućava udoban život. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 169.640 €, 61,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na lokaciji Salajka. Pravi porodični, sa dve spavaće sobe, dnevnom i dve terase. Za više informacija, pozovite ,šifra 478091,b130 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.620 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.560 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.620 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 188.500 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran dvosoban stan na Limanu 1. U ceni stana nameštaj.Uknjižen 1/1 .Pozovite.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.620 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 603)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>