• GoHome Professional
do 320000 eura lift dvorište 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 320000 eura lift dvorište 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift dvorište 70 m2 Najnovije

  • Za upit "do 320000 eura lift dvorište 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 116.440 €, 71,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Dunava. Funkcionalan je i  spavaći blok  je dvojen od dnevne sobe i trpezarije . Ima  dve zasebne spavaće sobe sa velikom terasom i dva sanitarna čvora.Kvalitetno je graðen: antracit stolarija,italijanske ploćice,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128323, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta. Vozdovac, ulica Boze Jankovica, useljiva uknjizena novogradnja.Stan od 71 kvm, ,3 soban sastoji se od dnevne I dve spavace SoBe, wc i kupatilo, direktan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 70,93m2, terasa 140m2, gas, lift, PR/III, ostava, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 Na prodaju komforan stan funkcionalnog rasporeda ukupne unutrašnje površine 70,93 m², uz izuzetno prostranu terasu od 140 m² sa direktnim izlazom u privatno dvorište, sa parking mestom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 169.000 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 45m² sa privatnim dvorištem od 25m², smešten u prizemlju moderne novogradnje na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja. Zgrada je uvučena u mirnu i tihu ulicu, što pruža idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.600 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, između naselja Save Kovačevića, Ćukovca i Kalvarije, u neposrednoj blizini kompleksa “Tri Nove”. Pruža izuzetnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama, javnim prevozom i autoputem E75, a u blizini su Kalvarija park, Zemunskim kej....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.210 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, tarket podne obloge, podno grejanje. U blizini budućeg izgradjenog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 320000 eura lift dvorište 70 m2 (175)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>