• GoHome Professional
do 320000 eura lift dvorište 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 320000 eura lift dvorište 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift dvorište 70 m2

  • Za upit "do 320000 eura lift dvorište 70 m2" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 2.638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu. Samu zgradu je izgradio renomiran investitor, poznat po opremi i kvalitetu. Zgrada je useljena 2021. godine. U sklopu zgrade se nalazi i dvorište za stanare, kao i igralište za decu. Sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen duplex u zgradi odličnog kvaliteta. Sam stan je idealnog rasporeda. Na donjoj etaži je dnevni baravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i kupatilo. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i kupatilo. U ceni su uračunati kuhinjski elementi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 76,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan – Lux - 76m² + Dvorište 115m² - Autokomanda Na prodaju luksuzan stan sa dve spavaće sobe, dva kupatila, sa svojim dvorištem 115m² na ekstra lokaciji ispod Stadiona Partizana ka Autokomandi. Objekat se gradi na adresi Dobropoljska 50 Stolarija je drvo aluminijum sa tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122099, III/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Veoma lep, svetao 3. stan od 64m2, na super lokaciji, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba sa izlazom na terasu od 2.5m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.010 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

▶ Lokacija: Ulica Tošin bunar bb, Novi Beograd – neposredna blizina Airport City i Delta City biznis zona, u jednom od najdinamičnijih delova grada. ▶ Investitor: Galens Invest, renomirana domaća kompanija sa brojnim uspešnim projektima u Beogradu i regionu. ▶ Status izgradnje: U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta, grejanje na gas sa izuzetnom niskim troškovima kako u zimskom tako i u letnjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.612 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.270 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs