• GoHome Professional
do 320000 eura lift barem 60 m2 useljiv porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 320000 eura lift barem 60 m2 useljiv porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift barem 60 m2 useljiv porasla cena

  • Za upit "do 320000 eura lift barem 60 m2 useljiv porasla cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
12.11.2025 - 99.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Grocka - Boleč 3.0, 65,94m2, VPR/4, EG/norveški radijatori, lift, interfon U prilici smo da vam ponudimo konforan trosoban stan koji se nalazi u izuzetno mirnoj ulici na samom ulasku u Boleč. Zgrada je izgrađena od najsavremenijih građevinskih i termoizolacionih materijala i poseduje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.728 € na 149.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.450 €, 61,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 145.728 €
06.03.2026 - 149.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. U dvorištu je moguće kupiti parking mesto, (15000e) broj mesta ograničen! Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 320000 eura lift barem 60 m2 useljiv porasla cena'
285.000 €
259.000 €
259.000 €
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 148.764 €
17.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut što mu daje poseban....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2023 - 268.000 €
25.01.2024 - 265.000 €
28.03.2024 - 264.000 €
04.04.2024 - 284.000 €
05.09.2024 - 268.000 €
15.05.2025 - 288.000 €
31.07.2025 - 284.000 €
06.11.2025 - 294.000 €
19.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2023.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 260.000 €
27.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Vračar kod Hrama - Stojana Protića, prodaja stana. Prodaje se stan u zgradi čvrste konstrukcije na III spratu od 3 bez lifta. Zgrada je u odličnom stanju sa malim brojem stanova. Na svakom spratu je po jedan stan. Stan je po strukturi trosoban. Od prostorija ima antre sa velikim garderoberom,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 103,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Červorosoban 103m Novi Sad Nova Detelinara K.Stankovića PRODAJE SE Cena: 245000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 103m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>