• GoHome Professional
do 320000 eura lift barem 60 m2 renovirano - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 320000 eura lift barem 60 m2 renovirano - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift barem 60 m2 renovirano

  • Za upit "do 320000 eura lift barem 60 m2 renovirano" pronađeno 1 763 nekretnina - prosečna cena 2.752 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 58m², od čega je 54 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 200.850 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji. Stan je renoviran i funkcionalno organizovan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 215.000 €
19.04.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan u jednoj od najprepoznatljivijih zgrada u Beogradu. Stan se nalazi na 10. spratu, a zahvaljujući poziciji i visini, pruža prelep i otvoren pogled na grad. Stan je kompletno renoviran i pažljivo uređen. Sastoji se od hodnika, osvetljenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.220 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam delimično renoviran dvosoban stan površine 58m2 koji bi bez problema mogao da se prepravi u dvoiposoban. Ovaj komforan i funkcionalan stan se nalazi u ulici Stevana Hristića na Novom Naselju-Bistrica. Spratnost je visoko prizemlje izdignuto 3 stepenika. Ulično je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 243.000 €, 58,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Omah useljiv, renoviran, izuzetno svetao dvosoban stan na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, na Kosančićevom vencu. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 203.950 €, 58,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj kompletno renoviran i namešten stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju. Ova nekretnina je uknjižena 1/1, što omogućava mogućnost kupovine putem stambenog kredita, pružajući vam dodatnu fleksibilnost u procesu kupovine. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma traženoj lokaciji, na početku Prvomajske ulice. Stan ima idealan raspored sa jasno odvojenim spavaćim blokom, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan,ulično orijentisan.Zgrada uvučena sa Bul.Oslobodjenja, ima parking .Stan je kompletno renoviran.U sklopu stana je i podrumska ostava. Za više informacija pozovite nas 0668443377. Useljiv od 01.08.2025. godine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 131.300 €, 58,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Veoma kvalitetan stan, renoviran hoblovan i lakiran parket, krečen, u avgustu mesecu, menjane sve vodovodne cevi, novo kupatilo. ima veoma dobar rasprord i perfektno osvetljen. Posebna je kuhinja , terasa zatvorena , nova pvc stolarija nemacki profil, raspored veoma funkcionalan.Vredi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju. Uknjižen 1/1 pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan je veoma komforan sve prostorije prostrane i pune svetlosti. U blizini osnovna škola marketi i sve što je potrebno za miran porodičan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš Veliki Pogodan za život, a i kao dobra investicija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-479 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>