• GoHome Professional
do 320000 eura lift barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 320000 eura lift barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift barem 60 m2

  • Za upit "do 320000 eura lift barem 60 m2" pronađeno 17 705 nekretnina - prosečna cena 2.552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 246.000 € na 243.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 243.000 €, 60,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 262.000 €
15.03.2026 - 252.000 €
27.03.2026 - 249.000 €
24.04.2026 - 246.000 €
10.05.2026 - 243.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban stan od 60m2 na VI spratu od VII. Nalazi se izmedju Liona i Cvetkove pijace. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i čist, sa pogledom na Avalu i VMA. Poseduje dnevni boravak, spavaću sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo, lođu, terasu i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u reprezentativno urađenoj zgradi na Bulevaru Evrope. Stan je dvorišno orijentisan te nema buke. Ima predsoblje, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom povezan sa kuhinjom i izlazom na terasu. Dve spavaće sobe u koje staju bračni kreveti. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Očuvan stan sa funkcionalnim rasporedom, svetao, sa otvorenim pogledom. Dve terase, pripadajući podrum. Odmah useljiv. Uknjižen 1/1, na 60m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 213.600 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m² broj stana 1, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kod Beograđanke, u dvorišnoj salonskoj zgradi, povučeno od gužve, potkrovlje za kompletno renoviranje. Stan je u izvornom stanju. Trenutno se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, manje kuhinje, radne sobe i kupatila. Pre dve godine urađen je lift u zgradi. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan u srcu Vracara, kod Kalenic pijace u jednoj od najmirnijih ulica.Dve spavace sobe, velika dnevna/trpezarija,kuhinja, kupatilo i terasa preko celog stana sa pogledom na Hram. Stan je odlican i kao poslovni prostor, mogucnost zakupa na duze ako su firme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u centru Vrdnika komplet namešten na 3.spratu bez lifta.Odrzavan stan redovno. Cena:1000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa.

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pozarevac stan 60 m2, 5.spr, bez lifta CG Tabačnica 78.000 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep stan na Bulevaru Oslobođenja, smešten u vrhunskoj lokaciji koja pruža odličan pristup svim sadržajima grada. Stan je kompletno renoviran i sređen, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Uknižen 1/1 na ime vlasnika . Prostor je moderno uređen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.600 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dličan duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica.Stan je veoma lepog rasporeda i ne zahteva velika ulaganja.Ono što ga čini odličnim je sama blizina prodavnica, Osnovne škola, vrtića, pošte, marketa, Limanske pijace, tržnog centra Promenada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.760 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1091525--Odličan, trosoban stan na Novoj Detelinari u kvalitetnoj zgradi, Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase, Stan je dvorišno orjentisan, drugi sprat, lift, Za više informacija Natasa 063/890-12-99 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 239.000 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude funkcionalan, četvorosoban stan u srcu bloka 70, uknjižne površine 60m2, sa dodatnom prelepom terasom od čak 40m2, što ukupno čini 100m2 korisnog prostora. Osnovne karakteristike: -površina stana 60m2 (uknjiženo) + terasa od 40m2, -struktura:četvorosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118244, VI/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan površine 60m2 nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Sastoji se od predsoblja, svetle dnevne sobe, prostrane glavne spavaće sobe, dodatne spavaće sobe, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. b119 Šifra: 517414 Terasa,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan u novom kompleksu na Avijatičarskom naselju,Rumenačka ulica. Izdaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom. Poseduje dnevnu sobu,dve spavaće,kupatilo i terasu. Grejanje na gas po potrošnji i plaća se samo u grejnoj sezoni. Potreban depozit+polovina mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite stan u koji možete da se uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja, imamo pravo mesto za vas! Na prodaju svetao i pažljivo renoviran stan od 60 m², koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Avijacije. Ovaj stan odiše toplinom doma – sa istočnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji od 60m2 na visokom prizemlju, bez terase, grejanje centralno na kalorimetre. Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.555 €, 60,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukazana nam je prilika da predstavimo izuzetno kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom objektu, smeštenom na odličnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor spaja urbanu dinamiku i savremeni dizajn, pružajući idealne uslove za udoban i luksuzan život. Prostran i elegantan, stan odiše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan kod Zeleznicke stanice,kompletno renoviran.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u odličnoj zgradi. Renoviran pre desetak godina i nakon toga fantastično održavan. Komforna trpezarija sa kuhinjom, dve terase, dnevni boravak i velika spavaća soba. Dvostrano orjentisan, mnogo svetao stan. Miran kraj, okolo dosta zelenila, blizina vrtića. U okolini zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji će Vas oduševiti svojim klasičnim rasporedom. Površine je 60m2, nalazi na VIII spratu stambene zgrade sa tri lifta. Funkcionalan i dobar raspored je glavna odlika stana. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 132.300 €, 60,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na Telepu, koji spada među najpoznatija novosadska naselja, uskoro novi stambeno-poslovni objekat. U blizini ove mirne ulice, koja je dobro umrežena linijama gradskog prevoza, nalaze se vrtić, osnovna kao i srednja škola, gimnazija “Laze Kostić”. Takođe, postoji direktna autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.380 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban, potpuno renoviran stan na Novom naselju. U mirnom delu grada, okružen zelenilom, nalazi se stan od 60m2, sa terasom od 10m2, koja nije uknjižena, što ovom stanu daje dodatnu veličinu i prostranost.U stvarnosti stan poseduje 70m2. Stan je u potpunosti renoviran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.000 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 212.675 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m²stan broj 5, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.800 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Sa ponosom predstavljamo odličan nov stan na prestižnoj lokaciji u Bloku 65 u okviru kompleksa ZepTerra koje je jedno od najpoželjnijih lokacija za život u Beogradu. Poslovno-stambeni kompleks ZepTerra, u novobeogradskom bloku 65, predstavlja mirnu oazu sa savršenim uslovima za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 192.000 €, 60,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao,trosoban stan u neposrednoj blizini AVIV parka. Odlicna novogradnja sa samo dva stana na spratu.Zgrada je izgradjena od kvalitetnih materijala,termo blok,granitna keramika,tarket,roletne na prekidac,grejanje na norveske radijatore U blizini su skole,vrtic,maxi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 60,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Stari Grad , Novi Dorcol , Venizelosova , blizina Bajlonija , Skadarlije , 60 m2 ( u postupku uknjizena ) , 1/ 7 , cg /kalorimetri , dva lifta , luksuzna novogradnja 2022. godine , svetao , orijetisan istocno , visina plafona 2,7m , Smart-Home sistem , Alu stolarija , motorne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090184 -Uknjižen trosoban stan u centru, u blizini SPENS-a. Delimično je renoviran. Deveti sprat - nije poslednji, odličan pogled, lift, francuski balkon. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.000 €, 60,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 194.460 €, 60,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007515.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u ekskluzivnom kompleksu u Branka Bajića. U cenu je uračunat sav nameštaj i tehnika. Idealnog je rasporeda i dvorišno orijentisan. Uknjižen 1/1. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 459)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>