• GoHome Professional
do 320000 eura lift što skuplji 80 m2 do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 320000 eura lift što skuplji 80 m2 do 2400 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 320000 eura lift što skuplji 80 m2 do 2400 eura/m2

  • Za upit "do 320000 eura lift što skuplji 80 m2 do 2400 eura/m2" pronađeno 2 195 nekretnina - prosečna cena 2.041 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 227.000 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam četvorosoban stan površine 87m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban odličan komforan uknjižen stan na Bulevaru.Retko u ponudi. Vredi videti.Pozovite. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 320000 eura lift što skuplji 80 m2 do 2400 eura/m2'
126.900 €
162.225 €
226.600 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553342 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan na Bulevaru Oslobodjenja, stan ima 87m2.Za vise informacija pozovite vase agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih loacija u novom Sadu,prodaje se troiposoban stan odličnog rasoreda. Stan se nalazi u neposrednoj blizini škola,vrtića,marketa i svih potrebnih sadržaja,sto ovu nekretninu ćini idealnom za život. Raspored prostorija je maksimalno iskorišćen i omogućava komfor.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u prelep porodični stan u Petrovaradinu. Četvorosoban stan koji odiše toplinom porodičnog doma, sadrži sve što je neophodno za život. Pozicioniran tako da u svojoj neposrednoj blizini poseduje prodavnice, pekaru, autobusko stajalište i još mnogo sadržaja, udaljen na svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100429. Na prodaju komforan, trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Limanu 4. Uknjižen na 86m2, međutim, realne površine blizu 100m2, dobijenih zagrađivanjem lođe i terase, s obzirom da je stan prvobitno imao 4 terase koje nisu ulazile u kvadraturu. Miran kraj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu- Limanu 4. Stan je strukturno lepog rasporeda, veoma prostran i kompletno renoviran, ne zahteva posebna ulaganja. Poseduje dve lepe terase, od kojih jedna iz dnevne pruža lep pogled na dvorište. U samoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 225.880 €, 86,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 225.880 €, 86,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji na Podbari, izgradnja kojoj je rok početak 2026. Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 225.880 €, 86,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

za više informacija pozovite! b121 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 225.880 €, 86,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan u izgradnji na Podbari! Pouzdan investitor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 225.880 €, 86,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Podbari! 86m2 Za sve informacije pozvati naše agente! Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 224.160 €, 86,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

**Uknjižen troiposoban sata u Gundulićevoj ulici. U donjem nivou je kuhinja sa ostavom,hodnik, kupatilo,dnevni boravak sa trpezarijom i terasa, a u gornjem nivou su tri spavaće sobe,kupatilo i ostava. Stan je uknjižen i može se kupiti putem stambenog kredita. Lokacija je odlična,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 224.000 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan troiposoban stan u bloku 23 u ulici Milutina Milankovića (ugao sa Antifašističke borbe) Uknjižen na 85m2, mereno 90m2 (jedna lođa pripojena stanu). Izdvojen spavaći deo, dva mokra čvora, ostava u stanu i još jedna na spratu. Stan je na desetom spratu od jedanaest, lift, cg,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 223.870 €, 86,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. Zgrada će biti vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Rok uselenja je kraj 2024. godine. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 223.820 €, 86,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. b119 sifra: 553038 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 223.820 €, 85,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:1007438.Predstavljamo vam stan u završnoj fazi gradnje na atraktivnoj lokaciji — Severni Telep, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Futoškog puta. Stan se nalazi u modernoj zgradi koju gradi renomirani investitor, poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i poštovanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 223.560 €, 85,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:1007441.Predstavljamo vam stan u završnoj fazi gradnje na atraktivnoj lokaciji — Severni Telep, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Futoškog puta. Stan se nalazi u modernoj zgradi koju gradi renomirani investitor, poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i poštovanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 223.303 €, 87,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.810 €, 86,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.680 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.570 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.440 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.710 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.450 €, 87,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 NOVI SAD- CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 221.450 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA, površine 85m2.Komforan stan u kvalitetnoj zgradi. Prodaje se komplet namešten u ceni. Posebno WC,a poseduje i ostavu. Veliki dnevni boravak i dve spavaće sobe. Sva vrata u stanu su promenjena.Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.350 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.240 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.650 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.640 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.540 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.000 €, 86,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047260, PETROVARADIN, TROIPOSOBAN STAN, 86m2. Oglašavamo prodaju svetlog, nameštenog, troiposobnog stana na Petrovaradinu. Na dobroj lokaciji koja se ubrzano razvija, na pet minuta automobilom od centra Novog Sada. Odlična povezanost sa gradskim prevozom, u blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Dvostrana orijentacija. - Svetao stan. - Zaštićen od buke. - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (škola, vrtići, prodavnice, apoteke, parkovi). - Centralno grejanje. - Topla voda. - Dva lifta. - Podrum. - 4 klima uređaja. - Dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122059, II/VII, lift(2), uknjižen. Na prodaju trosobni stan u Zemunu od 85 m2. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, hodnika sa kojim se prolazi do dve prostrane spavaće sobe. Stan poseduje kupatilo, kao i manji toalet, a tu je i zasebna ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 219.780 €, 84,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI.Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 85 m² Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Cena stana je sa pdv.Visoki energetski standard zgrade-kalorimetri. Odličan raspored prostorija. Dva kupatila sa tri kade, dve tuš i jedna ležeća.Roletne na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.340 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 219.200 €, 87,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAVREMENA ARHITEKTURA I VISOK KVALITET GRADNJE - LIMAN V Moderna stambena zgrada u izgradnji, smeštena u mirnom delu Limana 5 što garantuje mir i privatnost budućim stanarima. Ova lokacija je idealna i za život, zahvaljujući izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada i blizinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.130 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 406)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>