• GoHome Professional
do 310000 eura lift podrum najnovije 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift podrum najnovije 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift podrum najnovije 40 m2

  • Za upit "do 310000 eura lift podrum najnovije 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen i veoma funkcionalan jednosoban stan pretvoren u jednoiposoban, lepo pozicioniran u zgradi sa tri lifta. Svetao je i okrenut ka istoku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, renoviranog kupatila, dnevne sobe, male sobe koja je napravljena od trpezarije, kuhinje i zastakljene....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 54.600 €, 41,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Aerodromu, renoviran( pvc stolarija, kupatilo, kuhinja), povrsine 41m2, na 3 spratu, cg, nema lift, ima podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i terase. Cena 54600 evra .

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i potpuno je nezaavisno u smislu svih sadržaja za udoban život. Ulica Vidikovački venac ide u krug oko celog naselja obuhvata deo od pijace pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.150 €, 41,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajmište. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što pruža idealan balans između centralne lokacije i mira, bez gradske buke. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 188.000 € na 186.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1. 5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini više fakulteta, opštine, pozorišta i slično. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, u blizini Petrogradske ulice, u Mileševskoj imamo u ponudi za prodaju divan jednoiposoban stan. Stan se nalazi na trećem spratu šestosratnice. Zgrada ima lift i centralno grejanje i vrlo je čista i lepo održavana. Raspored prostorija u stanu je iznimno dobar, obzirom da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Indire Gandi Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Odličan 1.5 stan na III od VI spratova u starijoj, dobro očuvanoj, urednoj zgradi, sa liftom.Raspored prostorija vrlo funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Odlican 1.5 stan na III od VI spratova u starijoj, dobro ocuvanoj, urednoj zgradi, sa liftom. Raspored prostorija vrlo funkcionalan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 310000 eura lift podrum 40 m2 (207)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>