• GoHome Professional
do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 pala cena z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 pala cena z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 pala cena zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 pala cena zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.113 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 pala cena zadnjih 7 dana što veći'
245.000 €
229.900 €
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 249.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 249.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 174.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 180.000 €
22.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namesten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavace....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 238.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>