• GoHome Professional
do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 do 2600 eur - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 do 2600 eur - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 do 2600 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 310000 eura lift podrum barem 70 m2 do 2600 eura/m2 što manji" pronađeno 840 nekretnina - prosečna cena 2.232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 81m2, TROSOBAN Na prodaju trosoban duplex na veoma dobroj lokaciji. U donjoj etaži se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. U gornjoj etaži se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан 81m², дуплекс, који се лако може преуредити у четворособан, уз минимална улагања. Стан се налази у Новом Саду, на Грбавици, у улици Мише Димитријевића. Дворишно је орјентисан, налази се на 5. срату стамбено - пословне зграде са лифтом. У доњој етажи стан садржи....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 216.300 €, 81,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na idealnoj lokaciji! Dvorišno orijentisan, u mirnom kraju u blizini Keja. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 81,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545923-Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.000 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Stepe Stepanović Uknjižen 3.0 stan, komforan 82m2+T, na VPR/VIII. Zgrade sa cg, liftom. Odličan stan bez ulaganja, kvalitetna gradnja, odlična infrastruktura. Dnevni boravak, trpezarija, odvojena kuhinja, 2 lepe velike spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc, prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kod Abc-a trosoban uknjižen stan. Stan bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. 064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 82 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Sajma. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, i idealno je organizovan za porodičan život. Lokacija pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.100 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite-kon.tel. 069/2244173 - ID: 499302 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban, uknjižen stan na prizemlju dvospratnice, u ulici Slavoljuba Vuksanovića na Miljakovcu. Uknjižen korisne površine 82m2, sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora i jednom terasom. Zgrada je kaskadne gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam predlažemo da pogledate trosoban stan, u ulici Braće Srnić, naselje Medak. Stan je uknjižen, 82m2 građevinske kvadrature, 73m2 korisne površine. Nalazi se na jedanaestom spratu. Lift ide do desetog. Iznad stana je tavanski prostor kao potencijalna mogućnost proširenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2023. godine. Popust zavisi od dinamike isplate. Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetno retku priliku – stan od čak 83m² na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Liman IV. Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu, posebno u izvornom, ali odlično očuvanom stanju, što Vam ostavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu - Liman 4. Ova nekretnina se sastoji od velikog dnevnog boravka, prelepe trpezarije, odvojene kuhinje, velike terase sa prelepim pogledom, dve spavaće sobe, kupatila, malog wc-a, dve ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.970 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, sa parkingom u dvorištu zgrade. Stan je trosoban i veoma lako se može preurediti u četvorosoban. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom koja je velika i ima prozor-te se od nje može napraviti još 1 spavaća soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodican zivot! Stan je organizovan na dva nivoa i ima odlican raspored.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodičan život!Stan je organizovan na dva nivoa i ima odličan raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na traženoj lokaciji, u blizini škola, autobusko stajalište, park Stan je dvostrano orijentisan, spavaće sobe su dvorišno orijentisane, dnevni boravak ulično orijentisan, poseduje dve terase. Zgrada održavana, novije gradnje, stan bez većih ulaganja. Uz stan ide parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 83,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vidikovac, opština Rakovica Stan je površine 77m2 + 9m2 terase i nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od četrnaest spratova Po strukturi je trosoban Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravka, trpezarija, kuhinja, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.500 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

STAN SA 3 SPAVAĆE SOBE NA NOVOJ DETELINARI STAN JE IDEALNOG RASPOREDA UZ STAN SE DOBIJA I DALJINSKI UPRAVLJAČ ZA KAPIJU TE JE PARKING REZERVISAN ZA STANARE ZGRADE POZOVITE: 0652813132 0652813133 Ag.Šifra: 1008355 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Troiposoban stan na drugom sparatu stambene zgrade. Stan sa tri spavaće sobe, lepo odvojenim dnevnim delom stana, koji ima izlaz na terasu. Zgrada ima lift, stan ostavu na jednom balkonu i ostavu u zgradi. Odvojen spavaći deo od dnevne zone. kupatilo sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan stan na Bulevaru Kralja Petra I. Uknjižen 1/1. Stan se nalazi u zgradi novogradnje, i ne zahteva ulaganja. Odličnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima i dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan. Zgrada u kojoj se ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98082, II/V, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 83m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan na dve etaže u novoizgrađenoj zgradi. Odličnog je rasporeda i čine ga sledeće prostorije: Prva etaža - ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim delom, uvučena i odvojena kuhinja, kupatilo i terasa; Druga etaža:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/-662-0001 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.570 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u Petrovaradinu, za više informacija nas kontaktirajte Kontakt telefon 021/526-633 ili 064/822-2116 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 233.800 €, 83,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan troiposoban dupleks na Grbavici. Smešten na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom, dvorišno orijentisan. Na donjoj etaži sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Dok na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.000 €, 84,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, odmah useljiv, četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Novogradnja.Nov.Neuseljavan.Odličan raspored.Grejanje na kalorimetre po utošku(mali troškovi režija).Porodičan.Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više infromacija ili razgledanje stana pozovite nas:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Mate Miloševića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno renoviran, nisu potrebna dodatna ulaganja. U neposrednoj blizini nalazi se sve što je neophodno za miran porodičan život. Dvorišno je orijentisan i okružen je zelenilom. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 633)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>