• GoHome Professional
do 310000 eura lift pala cena 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift pala cena 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift pala cena 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 310000 eura lift pala cena 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • podno grejanje
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 224.400 € na 162.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 162.000 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 224.400 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvoran stan u soliteru sa tri lifta, idealan za ljubitelje visokih spratova i otvorenog pogleda. Stan je dvoiposoban, trostrano orijentisan, sa tri lodje, i pogodna je investicija za sopstveno uređenje po želji. Raspored stanovanja je funkcionalan: ulazni deo hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 174.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 180.000 €
22.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namesten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavace....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift pala cena 70 m2 zadnjih 7 dana'
165.000 €
165.000 €
 
-5%

Promena cene sa 269.500 € na 256.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 256.000 €, 71,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 269.500 €
21.05.2026 - 256.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Moderan, funkcionalan, svetao trosoban stan u novoizgradjenoj zgradi (decembar 2025.) izuzetno kvalitetne gradnje renomiranog investitira Neimar V.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 238.000 €
22.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 67,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 260.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Savski Venac, ulica Kralja Milutina. Odličan dvoiopsoban stan na petom spratu, od ukupno šest. Stan je uknjižen na 52m² - mereno 67m², od toga terasa 11m². Centralno grejanje, internet, katv. Lift. Stan je za svaku preporuku. Na odličnoj lokaciji, u blizini Slavije, ambasada, Kliničkog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 238.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 232.800 €
22.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>