• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji do 2700 eura/m2" pronađeno 3 788 nekretnina - prosečna cena 2.221 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 10,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. 063/7561705 A.Š. 545566 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 53.800 €, 20,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji do 2700 eura/m2'
120.510 €
120.510 €
54.590 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Ilije Birčanina. Uknjižena, lepo održavana garsonjera koja se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope, Detelinarske pijace i velikog broja ugostiteljskih i trgovinskih objekata Ovaj stambeni prostor čini soba i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 56.000 €, 21,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude garsonjeru u perfektnom stanju, potpuno novu, praznu, odmah useljivu, ugovorne površine 21m² korisnog prostora. Sastoji se od sobe, kuhinje i kupatila. Nalazi se u prizemlju tek sazidane zgrade, u ulici Vojvode Stepe u Kumodražu, na Voždovcu. Sama zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 54.000 €, 21,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni apartman u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2025 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, južno orjentisan i izuzetno je svetao. Nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.000 €, 21,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 62.000 €, 21,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera na izuzetnoj lokaciji. Zajednička krovna terasa odmah pored ulaza u stan. Prelep pogled na Frušku Goru i ceo Novi Sad. Uknjižena 1/1 , može kredit. Pripadajuća podrumska ostava. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 59.200 €, 24,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se apartman u Zonedu I, studio, 24m2, uknjižen, opremljen. Apartmana Zoned Spa 4*, povezan toplom vezom sa recepcijom hotela, restoranom, kaficem, kongresnom salom, Spa centrom, bazenom i ostalim sadržajima koje kompleks poseduje, apartman se prodaje kompletno namešten, čajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.950 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Direktno od vlasnika, bez agencijske provizije. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. POZOVITE 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na vrhunskoj lokaciji - neposredna blizina Bulevara.U okolini se nalaze svi potrebni sadržaji za život.Odlična investicija.Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetlu i funkcionalnu garsonjeru na 9. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat), idealnu za život ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike stana: Površina: 25 m² Sastav: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa Svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 67.000 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep apartman u srcu Kopaonika, smesten u luksuznom kompleksu Kraljevi Cardaci. Idealan za odmor i izdavanje (samostalno ili u dogovoru sa hotelom), potpuno opremljen i spreman za uzivanje u svim pogodnostima kompleksa: spa, bazen, restoran, konferencijska sala, blizina ski staze.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 63.730 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 61.050 €, 26,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen apartman na Zlatiboru od 37 m2. Apartmani se nalaze u zgradi sa liftom, grejanje etažno na struju, u ulici gde je zgrada postoji slobodan besplatan parking. Cena 1500€/m2 bez PDV, 1650€/m2 sa PDV. Mogućnost zamene za nekretnine u Beogradu. Za više informacija nas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u suterenu novije zgrade. Perfektna lokacija, udaljena par minuta hoda do pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Odlično za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Naša preporuka. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.420 €, 26,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.340 €, 26,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....