• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji" pronađeno 5 599 nekretnina - prosečna cena 2.626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 111.030 €, 28,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite ID: 520335 - kon.tel. 069/2244173 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.900 €, 28,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odlična garsonjera, novije gradnje renomiranog investitora u neposrednoj blizini centra - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, i hodnika - Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom - Prodaje se potpuno nameštena - Uknjižena, bez tereta Cena stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 58.130 €, 28,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.550 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.450 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.390 €, 28,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam garsonjeru površine 28m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.450 €, 28,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite Kontakt telefon - 064/055-83-83 Agencijska šifra - 520807 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.300 €, 28,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama kao i sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 47.540 €, 28,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 67.200 €, 28,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 28m u izgradnji na prizmlju u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, kupatilo, Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31 zasebnom stambenom jedinicom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 74.260 €, 28,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Avijaciji. Bez ulaganja. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, 28 mkv, prvi sprat. Komplet namesten. Kategorizova objekat sa 3*, vlasnik 1/1. Godina gradnje 2021. ✅️prvi sprat,ima lift 🚘parking sa rampom ✅️terasa 🖥smart tv 👨‍👩‍👧‍👧kapacitet 4 osobe (veliki bracni krevet i dvosed na razvlacenje) ✅️nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.620 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 75.900 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna komforna garsonjera puna svetla! Poseban ulaz, posebno brojilo za struju. Odličan stan za život, takođe, odlična i kao nekretnina za izdavanje. Mesto koje odiše mirnoćom. Blizina Bulevara oslobođenja, a opet ušuškana! Vredi pogledati! Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 28m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prazan, odmah dostupan po isplati. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa Kejom kao i Centrom grada. Odvojena spavaća soba. Grejanje na norveške radijatore. Odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.210 €, 28,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen apartman u ulici Sportova na Zlatiboru, u okviru prestiznog kompleksa Konak Apartmani & Spa. Povrsina apartmana je 28 kv i ukljucuje sav namestaj, tehniku i dekoraciju. Apartman ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, zasebnu spavacu sobu i terasu koja gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.750 €, 28,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 28m2. Stan se nalazi na glavnoj prometnici i odlično je povezan sa LIMANOM 4 kao i ulicom CARA DUŠANA. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Prelep i i otvoren pogled iz stana. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.470 €, 28,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 28,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan-apartman 28,21 m2 sa cetiri zvezdice u Hotelu sa cetiri zvezdice, Konak, Zlatibor, blizu centra, ispred objekta bolnice Cigota, preko puta Dino parka, ispred hotela Buket, ulica Sportova, zlatiborsko dedinje, odlicna, vazdusna lokacija blizu centra. BAZEN, SPA, IGRAONICA, TERETANA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Bulevar Evrope, 28 m², III sprat Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen jednosoban stan površine 28 m² na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se sastoji od dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.500 €, 28,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 28m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni vrhunski materijali i oprema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.970 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.000 €, 28,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 1,5 stana od 28m2 od kojih je 2m2 terasa. Stan je dvorišno orjentisan i nalazi se na visokom prizemlju u visini prvog sprata. Prodaje se isključivo za gotovinu. +3% agencijska provizija AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.760 €, 28,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551648-Stan na popularnoj lokaciji. Zgrada novije gradnje sa liftom. Ima lepu terasu. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.620 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju. Stan je kompletno renoviran od pola do plafona, menjane su sve instalacije, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. U okolini stana se nalazi dom zdravlja, pijaca, marketi , autobuske stanice i sve što je potrebno za život Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.650 €, 28,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 103.000 €, 28,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera u samom srcu starog dela Novog Sada. Blizina centra, keja, fakulteta Stan je kompletno renovirani okružen zelenilom. Pogodan za život ali i za izdavanje. Za više informacija pozovite 063/7561705 A.Š. 549465 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 83.650 €, 28,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsoonjera u NOVOM SADU, PODBARA površine 28m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlična komunikacija sa Kejom. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 29m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlično organizovan stan. Pozovite da pogledate. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan-apartman u sklopu kompleksa " TITOVA VILA ". Nalazi se u novogradnji i prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa se nalazi bazen, SPA-centar, igraonica, kongresna sala, estoran pa kupovinom ovog stana imate kompletne sadržaje za udoban odmor. Sam stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju Odlična garsonjera 29m Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja (kod Lutrije Vojvodine) na III spratu sa liftom, kuhinja je u sklopu dnevne sobe, sa izlaskom na terasu, veliko predsoblje sa ugradnim plakarom. Pogled na dvorišnu stranu. Stan je uknjizen, moze i na kredit.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 81.650 €, 29,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.850 €, 29,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednoiposoban stan na Grbavici na četvrtom od pet spratova u zgradi sa liftom. Odlično iskorišćen prostor u ovoj kvadraturi. Dugo se izdavao kao stan na dan, samim tim je idealan za studente ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten. Jedna od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 111.600 €, 29,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

542810-Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.770 €, 29,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na izuzetnoj lokaciji! Ova komforna garsonjera nalazi se uz sam Bulevar i svi neophodni sadržaji - škole, vrtići, marketi, autobuske linije, zdravstveni centri su Vam na dohvat ruke! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna garsonjera u novijoj zgradi, vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme, udaljena par minuta šetnje do pešačke zone. Prodaje se kompletno nameštena. Odlična za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Naša preporuka! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 603)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>