• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska do 60 m2 što manji" pronađeno 5 599 nekretnina - prosečna cena 2.626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 91.670 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorna garsonjera na top lokaciji. Odmah useljiva, za više informacija pozvati naše agente prodaje! 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549943-Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 26,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pozvati za vise infromacija. b119 sifra: 552955 Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastična nekretnina na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Zbog same lokacije gde se nalazi nekretnina - predstavlja odličnu investiciju kako za život tako i za izdavanje. Stan je dvorišno orijentisan što pruža potpuni mir tišinu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.200 €, 26,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 95.480 €, 26,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 2, u neposrednoj blizini fakulteta, šetališta uz Dunav, marketa, javnog prevoza i svih važnih sadržaja. Stan je održavan i svetao, idealan za studente, mlade parove ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.630 €, 26,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 93.800 €, 26,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju, u samom centru Novog Sada. U pitanju je investitor sa poznatim kvalitetom gradnje i opreme koju ugrađuje. Rok završetka radova je maj 2027. godine, i ovo je sigurno pravo vreme da rezervišete ovakvu nekretninu. Cena sa PDV-om. b121 Šifra:546344....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Bulevaru Evrope. Funkcionalan dvorišno orijentisan stan od 26 m2, dobro povezan gradskim prevozom, okružen marketima i drugim radnjama, predstavlja odličan izbor za kupovinu a takođe i kao investiciju za izdavanje. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići... Za više informacija pozovite našu agenciju. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 63.730 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.420 €, 26,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 36m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorna garsonjera na top lokaciji. Odmah useljiva, za više informacija pozvati naše agente prodaje! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553009 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.300 €, 26,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRANJA PREMIUM KVALITETA,KOJA ĆE UJEDNO I PREDSTAVLJATI "DRAGULJ TELEPA" ARHITETONSKI DRAGULJ,KOJI ĆE SE U ESTETSKOM ASPEKTU IZDVOJITI OD DRUGIH. IZGRADNJA-akcenat se stavlja na toplotnu i zvučnu izolaciju(klimablok sa preko 100 komora). 15 cm izolacije PVC STOLARIJA-šestokomorni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 26,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garosnjere u strogom centru grada, u blizini Bulevara Mihajla Pupina. Ulično orjentisan- zapad. U dvorištu zgrade dostupan parking za stanare. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za ozbiljne kupce stoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 140.000 €, 26,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivna, u potpunosti spremna za useljenje, sa površinom od 26 m2. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom, koja raspolaže sa ukupno šest spratova. Smeštena je u mirnoj ulici naselja Hadžipopovac, u opštini Palilula. Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična garsonjera na potezu Nove Detelinare. Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 26,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan jednosoban stan na traženoj lokaciji koja poseduje sve neophodan sadržaje za svakodnevni život. Kuhinja je odvojena fizički i poseduje ostavu, veoma niski režijski troškovi grejanje se plaća po utrošku, idealna prilika ako uzimate kao investiciju, a takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.340 €, 26,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.600 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda. Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika. Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija. U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.820 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 67.000 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep apartman u srcu Kopaonika, smesten u luksuznom kompleksu Kraljevi Cardaci. Idealan za odmor i izdavanje (samostalno ili u dogovoru sa hotelom), potpuno opremljen i spreman za uzivanje u svim pogodnostima kompleksa: spa, bazen, restoran, konferencijska sala, blizina ski staze.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 26,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u odličnoj zgradi, sigurnosna vrata, pvc, parketi, uvozna keramika, ulično orijentisan, jug. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.580 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantstičnu novogradnju u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život u gradu. U ponudi imamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux garsonjera u samoj blizini centra. U ceni ostaje sav nameštaj! Prilika! Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.590 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 26m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Vrhusnki kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru na Bulevaru Evrope Novi Sad, kod Zoneda. Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez ikakve vrste tereta i zabelezbi na stanu. Stan prodajem kompletno namesten kao sto vidite na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 61.050 €, 26,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen apartman na Zlatiboru od 37 m2. Apartmani se nalaze u zgradi sa liftom, grejanje etažno na struju, u ulici gde je zgrada postoji slobodan besplatan parking. Cena 1500€/m2 bez PDV, 1650€/m2 sa PDV. Mogućnost zamene za nekretnine u Beogradu. Za više informacija nas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.030 €, 26,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 603)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>