• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska što skuplji 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska što skuplji 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska što skuplji 80 m2

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska što skuplji 80 m2" pronađeno 1 086 nekretnina - prosečna cena 2.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru, dvostrano orijentisan. 064/159-20-29 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 308.000 €, 74,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena je sa uračunatim PDV-om. Useljiv. Uknjižen kao jedqan stan ali je fizički podeljen na dve stambene jedinice: dvosoban od 48m2 i jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.910 €, 86,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545046-Fantasticna nekretnina vredna paznje.Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 3.5 stan u novogradnji, u ulici Dimitrija Tucovića, blizina Gradske bolnice. Nalazi se na 6.spratu/7, u zgradi sa liftom. Prodaje se sa pripadajućim parking mestom na -2 nivou, do kojeg je ulaz autoliftom, koje nije ušlo u cenu stana. Fantastičan raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 305.000 €, 85,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i luksuzno opremljen trosoban stan u Zemunu, ulica Dobanovačka – savršena kombinacija komfora, kvaliteta i pogleda Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u mirnom i urbanom delu Zemuna – naselje Sava Kovačević, ulica Dobanovačka. Stan se nalazi u novoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX trosoban namešten stan u perfektno zidanoj zgradi sa vrhunskom opremom. Zgrada je na traženoj lokaciji, sa parkingom okolo i zelenilom, marketima, restoranima Stan je bez ikakvog ulaganja, oprema stana je jako kvalitetna i moderna, tarket u dnevnom boravku i sobama, keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 302.256 €, 84,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican trosoban stan povrsine 83,96m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - SavAda, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 301.800 €, 76,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 76m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 301.280 €, 75,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Uknjižen, može se kupiti na kredit. Odlična lokacija za miran porodičan život, u blizini stana dva vrtića, škole, SUP, Idea. Ispred zgrade veliko igralište za decu. Stan sa mnogo mogućnosti. Svetao stan, odličnog položaja sa prelepim pogledom.Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 301.108 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 300.000 €, 78,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u dva nivoa u najlepšem delu Izvorske u zgradama od fasadne cigle. Prvi nivo sadrži hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, dnevni boravak sa lođom. Drugi nivo sadrži garderober, spavaću sobu, hodnik. Stan ima prelep pogled i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA – SAKURA PARK, NOVI BEOGRAD Nova gradnja u okviru luksuznog kompleksa Sakura Park, blizu Savskog keja i TC Delta City Mirna zelena zona, park okruženje sa japanskim trešnjama, odlična povezanost sa centralnim zonama grada Površina: 75,6 m² Struktura: trosoban — dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 300.000 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u odličnoj, mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu. U zgradi od pikovane fasade iz 2010 godine koje su se dokazale kao trajniji dokaz kvaliteta. Stan trostrano orjentisan (zapad-istok-sever), veoma je svetao stan na trećem spratu od četiri.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvoetažni stan u Golubačkoj ulici, na Crvenom krstu, smešten na 4. i 5. spratu zgrade novije gradnje. Stan je renoviran i moderno opremljen. Na prvoj etaži nalazi se prostran hodnik iz kojeg se ulazi u toalet i ostavu, a zatim u veliki dnevni prostor povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 78,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu priliku za kupovinu stana u novogradnji, smeštenog u srcu prestižne opštine Vračar, na Crvenom krstu. Ovaj stan se nalazi na trećem spratu savremene stambene zgrade koja se proteže na četiri sprata. Površina stana je 78.01m2. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 296.000 €, 82,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan odlično organizovane strukture, površine 82m2, na prvom spratu uredne, održavane visokokvalitetne i pažljivo projektovane zgrade sa liftom i garažom u suterenu. Stan je bez ikakvih ulaganja, skoro da se nije u njemu uopšte živelo. Ugradna kuhinja pravljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.000 €, 80,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dupleks stan površine 80m2 u zgradi iz 2015. godine, sa liftom, u ulici Gospodara Vučića na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu i pruža funkcionalan raspored na dva nivoa. Donji nivo stana obuhvata ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, odvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan koji se nalazi u Resavskoj ulici, u lepo održavanoj zgradi na 2.spratu /10 sa centralnim grejanjem, klima, interfon, podrum, lift, kablovska i internet. Uknjižen 1/1, površine 79,81 m2 (terasa 4,58 m2); merena površina je 81,02 m2 (terasa 5,69 m2). Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 295.000 €, 87,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kao jedna od najvećih, a ujedno i najprogresivnijih opština, Novi Beograd je mesto relaksacije, ambicioznosti i zdravog života. Svi blokovi na Novom Beogradu su organizovani kao celine, u kojima se nalaze svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevan život. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 294.460 €, 87,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 292.855 €, 79,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u samom srcu Crvenog krsta, u Žičkoj ulici nudimo vam novogradnju, projektovanu sa ciljem da ispuni najviše standarde kvaliteta i nudi idealno mesto za život. Zgrada ima 7 spratova, sa stanovima različitih struktura. U stanovima podno grejanje(toplotne pumpe),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.350 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji – Grbavica! Stan površine 86m² nalazi se na idealnom spratu i strukturno je izuzetno funkcionalan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Vračar , Hram Svetog Save , Mačvanska , izuzetna lokacija , 86m2 (terasa 15m2) , 4 / 4 , cg , bez lifta , perfektan penthouse sa galerijom , izuzetno svetao , Pvc stolarija , Bambusov parket , uvozne sanitarije i keramika , dvostrano orijentisan , autenticna predratna zgeada ,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, na raspolaganju je jedinstven trosoban stan površine 86 m², koji sadrzi terasu od 15 m². Stan je uknjižen i nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Ovaj moderan penthouse nudi izuzetnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude prelep, perfektno održavan, funkcionalan i vrlo svetao trosoban stan, odmah useljiv, dvostrano orijentisan, na dva nivoa (penthouse), u najlepšem delu Vračara između Hrama Svetog Save i Čuburskog parka u mirnoj Mačvanskoj ulici. Donji nivo čine velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 290.000 €, 73,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan, na jednom od najlepših delova Vračara u Molerovoj ulici, u blizini Kalenić pijace, u veoma održavanoj zgradi sa finom fasadom i urednim ulazom. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 289.300 €, 80,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na izuzetnoj lokaciji - potez Socijalnog, jedna od najtraženijih i najpoželjnijih u Novom Sadu! Ovu izgradnju, sa rokom septembar 2026. godine krasi izuzetan kvalitet opreme stanova. Četvorosoban stan idealnog rasporeda prostorija! Moguća kupovina parking i garažnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 289.000 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan sa garažnim mestom u zgradi novije gradnje u ulici Južni bulevar. Zgrada je iz 2010.godine, poseduje video nadzor, interfon, ulaz je uredan i redovno se održava. Stan je izuzetno komforan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.400 €, 81,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan duplex na Grbavici na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta a stan Izuzetno održavan. Uz dogovor, može se prodati i kompletno namesten. Bilo da tražite nekretninu za život, investiciju ili možda posao, ovo je stan za vas! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 288.400 €, 86,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Retko u ponudi ! Idealan položaj, blizina fakulteta, Spensa, centra, reke, šetališta, osnovne škole. Odličan porodičan stan. Pogodan i za razne poslovne delatnosti. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijskim delom koji fizički može biti odvojen, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 285.880 €, 87,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu, nadomak Šumica., koji se nalazi u zgradi iz 2010. godine. Zgrada ima manji broj stanara i u procesu je dobijanja dozvole za izgradnju lifta. Stan je trostrano orijentisan (zapad-istok-sever) i veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.530 €, 81,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531987 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 610)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>