• GoHome Professional
do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv što skuplj - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv što skuplj - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv što skuplji

  • Za upit "do 310000 eura lift barem 60 m2 useljiv što skuplji" pronađeno 1 527 nekretnina - prosečna cena 2.529 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 209.090 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan,nov,useljiv stan u novoj zavrsenoj zgradi na Grbavici,najboljoj lokaciji u gradu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.000 €, 66,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan i očuvan stan na visokom prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini supermarketa “Vero”, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu, u naselju Save Kovačević. Stan je izvorno bio dvosoban, ali je pažljivo adaptiran u 2.5 strukturu, sa ukupno merenih 61 m² (uknjižen na 58 m²), čime je dobijen dodatni komfor i bolja iskorišćenost....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.000 € na 207.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 207.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Kvalitetan i funkcionalan dvosoban stan, u soliteru na uglu Bulevara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 83,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na početku Telepa u odličnoj, novoj zgradi! Stan je odličnog rasporeda, zgrada je rađena materijalima visokog kvaliteta, veoma je uredna i moderna. Stan se prodaje namešten i useljiv je odmah po isplati. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 90,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1101051 Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za porodičan život. Postoji mogućnost kupovine garaže. Stan je pažljivo održavan i veoma kvalitetan, odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Grbavici, na 5. spratu kvalitetne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je na jednom nivou i ima funkcionalan raspored – prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila, dve terase, ostavu i pripadajući podrum. Smešten je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne škole ´ Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Po strukturi dvoiposoban, uknjižen na 74m2 (podne površine 84m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 115,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno namešten stan površine 115 m², sa dodatnom terasom od čak 40 m² – idealan prostor za uživanje tokom cele godine! Stan je kompletno uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u naselju Detelinara i odlikuje se odličnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban dupleks stan na lepoj lokaciji za stanovanje, nadomak Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor na donjoj etaži čini svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija i kuhinja, komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 205.940 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban - nov - useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. Win Nekretnine 064/8222-154, 064/8222-155,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 205.595 €, 68,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, useljiv od oktobra 2025. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Zgrada će imati lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 205.000 €, 73,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131032, IV/V, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju klasican trosoban stan od 73m2 na Keju, ulica Kozacinskog. Stan je na cetvrtom spratu od pet spratova bez lifta. Stan je uknjizen i odmah useljiv. Agent Dragan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 205.000 €, 73,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131032, IV/V, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju klasičan trosoban stan od 73m2 na Keju, ulica Kozačinskog. Stan je na četvrtom spratu od pet spratova bez lifta. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 205.000 €, 81,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca 2.0, uknjižen 61m2, mereno 81m2 (terasa i krovna terasa 21m2), 5/5, EG, lift, telefon, interfon, garaža Lux, svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan stan (istok-jug-zapad) u stambenom objektu u završnoj fazi gradnje. Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Gradska bolnica - Preševska 3.0, 83m2 (terasa 6m2), 4/4, EG, interfon, video nadzor. Komforan, svetao trosoban dupleks u četvorospratnici zgrade novije gradnje, bez lifta. Zgrada je građena pre 15-ak godina, spolja i iznutra u dobrom, održavanom stanju. Dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 204.999 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je po strukturi trosoban i odlikuje ga odličan raspored prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Savremen koncept gradnje, kvalitetni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 203.750 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 86 m²,. Stan je brzo useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 203.320 €, 94,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Temerinska ulica - Nov, neuseljavan, komforan, veoma svetao, troiposoban stan. Na samo par minuta vožnje strogog centra grada, u blizini doma zdravlja, škole, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost gradskim autobuskim linijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-487 (od ukupno 490)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>