• GoHome Professional
do 310000 eura lift 80 m2 što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift 80 m2 što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 80 m2 što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 310000 eura lift 80 m2 što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 43 nekretnina - prosečna cena 2.852 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 4.sprat
    • kablovska
    • podrum
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift 80 m2 što veći zadnjih 7 dana'
163.200 €
163.200 €
270.000 €
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je trosoban funkcionalan stan, smešten u zgradi visokog kvaliteta, od crvene fasadne cigle. Nalazi se na III spratu, uredne i održavane zgrade sa dva lifta. Stan je u izvornom stanju, delimično renoviran. Orjentisan je jugozapadno, okupan suncem tokom celog dana, a cela ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan ( u izgradnji ) u širem centru grada, površine 82,21 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, WC-a, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Uz stan obezbeđeno garažno mesto površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan, nalazi se na najboljoj poziciji u Mirjevu , preko puta velikog Maksija, u neposrednoj blizina DISa i Amana,U najzelenijem delu naselja, punom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 255.000 €, 80,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ŽARKOVO, 4.0, 80m² U mirnoj ulici punoj zelenila, na Žarkovu, prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 80m². Nalazi se na 4. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavace sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika spanska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Površina: ukljižena 72 kvadrata, plus terase 8 kvadrata (tad se knjižilo bez terasa) Može na kredit Lokacija: Na minut hoda od Beogradskog keja, na pet minuta hoda od Dunavskog parka i pešačke zone. Pored zgrade je vrtić, osnovna škola na 3 minuta hoda. Novo dečije igralište ispred....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavaće sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika španska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3. 0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca) prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 79m2 sa fenomenalnim pogledom. Nalazi se na 13. spratu od 14 u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma prostran, dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji, kod Hotela Tamiš i starog puta za Beograd. Zgrada se nalazi u velikom dvorištu, uvučenom od glavnog puta, što omogućava tišinu i mir u stanu. Od prostorija poseduje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4. juli - trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslednji sprat na Fontani – terasa, pogled i parking koji rešava svakodnevicu Ako tražiš stan na Novom Beogradu koji ima svetlost, mir i perspektivu, ovo je jedna od onih ponuda koje se ne pojavljuju često. Stan se nalazi na poslednjem, devetom spratu uredne zgrade sa dva lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan koji se nalazi na Bubnju u ul: Milovana Gušića, površine 77 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas,ima lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, toaleta, tri sobe, dnevne sobe , trpezarije sa kuhinjom, zatvorene terase. Izdaje se kompletno opremljen stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 119.000 €, 77,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Centru grada ,kod hotela Kragujevac, površine 77,14 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve sobe, kuhinje,dnevne sobe, ostave i pripadajući podrum. Stan je očuvan ( u izvornom je stanju).U proceduri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,94 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji 🪟 Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji... Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.717 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, pažljivo projektovan i funkcionalno raspoređen. Stan je izuzetno svetao, sa odličnim rasporedom prostorija i prijatnim ambijentom za svakodnevni život. Zgrada se gradi po savremenim standardima i odlikuje se visokim kvalitetom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan stan u ponudi: komforan, svetao, renoviran, trosoban stan na 19. od ukupno 22 sprata, u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta (jedan radi na agregat) i panoramskim pogledom. Struktura: ulazni hodnik iz kojeg se ulazi u prostranu kuhinju sa trpezarijom, komfornu dnevnu i radnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 40)

<< <1> >>