• GoHome Professional
do 310000 eura lift 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 310000 eura lift 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 80 m2 što veći

  • Za upit "do 310000 eura lift 80 m2 što veći" pronađeno 4 171 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.400 €, 85,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, osnovne škole, a u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća. Ovaj lep i svetao stambeni....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 155.872 €, 85,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina. Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 021 654 65 00 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo traženoj lokaciji. Blizina pijace, Spensa, banaka, škola, vrtića. Stan bez ulaganja. Hrastov parket, sigurnosna vrata, odlična stolarija. Stan izuzetno svetao, otvoren pogled. Uknjižen stan na vlasnika 1/1. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, porodičan stan na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina vrtića, škola, marketa, Limanske pijace, parka, pošte. U okolini dečije igralište, dovoljno zelenila za šetnju, uživanje kao i dovoljan parking mesta okolo zgrade. Zgrada uvučena od saobraćaja i gradske buke.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odlican porodicni stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvoriste. Od....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 245.140 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam ovu fenomenalnu izgradnju na Trandžamentu. Smart home sistem i lux apartmani, dobro poznat kvalitet gradnje i opreme je sve što vam je neophodno za vaš novi dom. Ovaj odličan komforan četvorosoban stan na posednjem spratu ove zgrade, kao pethaus. Poseduje tri komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.850 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.970 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.850 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, površine 85m 2 . Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i garažno parking mesto, kao i ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Strumička, 3/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Moderan, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa puno zelenila, u blizini parka Šumice. Stan se nalazi u novijoj, dobro održavanoj zgradi visokog kvaliteta gradnje sa pikovanom fasadom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 328.000 €, 85,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bez Agencijske Provizije Stan se nalazi u blizini Vukovog spomenika u novoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan je dvostrano orijentisan sa pretežnom orijentacijom ka dvorištu i nalazi se na 6. spratu u zdradi koja ima 7 sprata. U zgradi će biti ugrađen lift renomiranog proizvođača "SCHINDLER".....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 218.800 €, 85,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO SA PDV-om, USELJIV , TROIPOSOBAN, SAJAM. Agencijska oznaka 1101293. Prodaje se prelep troiposoban stan na redovnoj etaži u objektu novije gradnje. Objekat visoko kvalitetno zidan i papirološki uredan . U ceni stana je PDV. mogucnost kupovine dva parking mesta sa ostavom, sto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.650 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 170.380 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 85,92m2 projektovane površine, po strukturi je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban dupleks stan od 85 kvadrata, smešten u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se odlikuje modernim dizajnom i funkcionalnim rasporedom. U donjem delu se nalaze svetla dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom,toaletom i jednom spavacom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.710 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.870 €, 85,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u blizini Sajma. Ovaj stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe od kojih jedna poseduje i garderober, kupatilo , wc i ostavu. Velika prednost ovog stana je što je dvorišno orijentisan, pa nema ulične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113570, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana koji pruža udobnost hotela sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.270 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban, komforan stan u 85m2 na veoma atraktivnoj lokaciji Sajam-Rumenačka. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi, građenoj fasadnom ciglom. Stan ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja,što je njegova prva prednost. Od opreme na podovima je nov laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 235.580 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija na Bulevaru patrijarha Pavla. Izgradnja sa rokom useljenja mart 2024. Cene sa pdv-om. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dobroj lokaciji, postoji mogućnost da se pregradi u dva manja... Super sređen, atraktivan.064/215-02-36** Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.640 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95360, VPR/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je fantastičan trosoban stan, sa izuzetnim dvorištem od 100m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.350 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.500 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, funkcionalan stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i lođe.Na podu parket, stolarija je pvc, grejanje je etažno. Odlična lokacija za stanovanje ili izdavanje. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.900 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Upisana kvadratura 81 m2. - Merena kvadratura 85,14 m2. - Prvi sprat. - Trostrano orijentisan (istok - jug - zapad). - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Veliko dvorište. - Parking. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu, nadomak Šumica., koji se nalazi u zgradi iz 2010. godine. Zgrada ima manji broj stanara i u procesu je dobijanja dozvole za izgradnju lifta. Stan je trostrano orijentisan (zapad-istok-sever) i veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, osvetljen i očuvan stan na IX spratu (od X) kvalitetne zgrade od armiranog betona sa dva lifta. Atraktivna lokacija i orijentacija stana (zapad), koji je u izvornom ali očuvanom stanju i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom ( tri klima uređaja). Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.850 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 227.630 €, 85,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan stan+++Agencijska oznaka stana 1100093, Novi Sad, Futoška, 85 m2, četvorosoban, prvi sprat. Predstavljamo vam moderan četvorosoban stan u novogradnji, staroj manje od godinu dana, koji pruža izuzetan komfor i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 458)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>