• GoHome Professional
do 310000 eura lift 60 m2 dvorište pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift 60 m2 dvorište pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 60 m2 dvorište pala cena

  • Za upit "do 310000 eura lift 60 m2 dvorište pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan stan površine 59m² u prestižnom kompleksu Wellport, faza IV. Stan je potpuno nov i neuseljavan, odlikuje se obiljem prirodnog svetla i pažljivo biranim, vrhunskim materijalima u završnoj obradi. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 270.000 €
19.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift 60 m2 dvorište pala cena'
144.200 €
144.200 €
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 200.000 €
26.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053073,SALAJKA, TROSOBAN STAN ,65 M2 Na prodaju moderan trosoban stan površine 65 m² u novoj zgradi na odličnoj lokaciji u naselju Salajka. Stan se nalazi na prvom spratu i ima prelep pogled na mirno, uređeno dvorište.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravaka sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>