• GoHome Professional
do 310000 eura lift 60 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift 60 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 60 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 310000 eura lift 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 3.025 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift 60 m2 zadnjih 7 dana'
198.000 €
165.000 €
228.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1950 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 213.600 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m² broj stana 1, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen od buke. Dvorisna strana. 2 spavace sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjizen. Garazno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 212.675 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m²stan broj 5, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Vise....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 148.035 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 60.92 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan trosoban stan površine 59m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Blok 19a, Novi Beograd. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne i održavane zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, velikom količinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Staro groblje, prodaje se komforan 2.5 stan, od 62m2, na 5. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Stan je u odličnom stanju, bez puno ulaganja, a sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na jednu terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.900 €, 62,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Čist i uredan ulaz. - Lift. - Podrum. • - Renoviran. - PVC stolarija. • - CG. - Klima uredjaj. • - Svetao i komforan. - Funkcionalan. - Adaptibilan u 2.5. - Odličan raspored. • - Dostupan je javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo, zastakljena lodja i hodnik. Odlicna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.500 €, 62,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, nalazi se ovaj veoma svetao i funkcionalan dvosoban stan koji pruža pravi osećaj udobnog porodičnog doma. Okružen je zelenilom, parkovima i velikim brojem parking mesta, pa budući vlasnici dobijaju miran ambijent, a opet odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran trosoban stan uknjižen na 58m2. Odličan stan, potpuno zdrav i svetao. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve komforne spavaće sobe. Stan se nalazi na četvrtom spratu četvorospratnice. Iznad stana urađena je hidroizolacija i termoizolacija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Sinđelićeva Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 62 m² stan broj 19, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, udobne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 207.500 €, 62,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 69.000 €, 62,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Prozivci. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve zasebne sobe, kupatila, juhinje sa trpezarijom i terase. Grejanje je na toplanu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Ispred zgrade je besplatan parking. Nalazi se na svega par minuta hoda do samog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma traženoj lokaciji, na početku Prvomajske ulice. Stan ima idealan raspored sa jasno odvojenim spavaćim blokom, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 6površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 2 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 10 površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 74)

<< <1 2> >>