• GoHome Professional
do 310000 eura lift 50 m2 renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift 50 m2 renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift 50 m2 renovirano pala cena

  • Za upit "do 310000 eura lift 50 m2 renovirano pala cena" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.290 € na 142.140 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 142.140 €, 48,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
15.03.2026 - 152.440 €
10.05.2026 - 147.290 €
22.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan,sve instalacije promenjene,lift,terasa,pvc stolarija,cg. kompletno opremljen bez ulaganja.U mirnom delu Novog Naselja sa puno zelenila u blizini vrtića,Doma Zdravlja,marketa i gradskog prevoza.Idealno za život i kao investicija.Uknjiženo 1/1 može kredit,cena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift 50 m2 renovirano pala cena'
143.000 €
143.000 €
119.900 €
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 200.000 €
05.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 48m2, na petom spratu u zgradi sa liftom u ulici Vase Stajića , Stari grad. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava i kupatilo. Iz ovog stana se izlazi i koristi krovna terasa zgrade (170 m2). Stan je delimično....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 159.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, uknjižen, dvosoban stan od 51m2. Na prvom je spratu od četiri, bez lifta, sa grejanjem na norveške radijatore i klimu. Kompletno je renoviran, zamenjene sve instalacije i postavljen PVC u celom stanu. Poseduje pripadajući podrum i terasu od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 135.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odličan stan površine 46m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je dvosoban po strukturi, kompletno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>